Skocz do zawartości

[Porada] przy zakupie roweru do 1500


D4vi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, rozgladam sie juz od 3 tygodni za nowym rowerem i nie chcę zeby pieniadze ktore wydam okazaly sie zle zagospodarowane dlatego prosze ludzi bardziej w temacie o rade, a wiec szukam roweru do 1500zl, glownie do jezdzenia po sciezkach rowerowych ale rowniez chcialem wjechac do jakiegos lasku, pozjezdzac ze stromych zjazdow zbudowanych z kamieni czy korzeni drzew (mowa o np. Lasku Wolskim czy bulwarach wislanych) W kregu moich zainteresowan znalazly sie rowery crossowe na kolach 28/29 cali. Interesuje mnie również czy do takiego typu roweru bardziej nalezy wybierac z hamulcami tarczowymi czy v-brake'ami, osobiscie wolal bym z tymi pierwszymi ale wiec jak podnosza w niektorych przypadkach koszt roweru.

 

Bardzo proszę o poradę, z gory dziekuje - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do 2k?

Bylem dzsiaj w 2 sklepach, pogadalem troche z goscmi i powiedzieli ze za mniej niz 2,5 nie dorwe nic co by moglo byc odpowiedzia na moje potrzeby. Dalej mnie tez meczy pytanie czy kupic w sklepie czy od osoby prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie koła 26 zupełnie wystarczają. W moim Kross Black Edition 2 rama jest ogromna 22. Sam się dziwiłem, że aż tak wysoko się siedzi na nim. Byłem przekonany, że dla mnie (185cm) 26'' będą malutkie, a okazało się inaczej.

Tyle mogę wnieść do tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za taki odzew, a co do samego kupna to poszukac coś po allegro gamtree czy tablicy czy lepiej ze sklepu brac? Z drugiej strony nie wiem ile to jest dokladnie ale pewnie jakas czesc wartosci roweru idzie dla nich wiec nie wiem czy sie w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...