Skocz do zawartości

[bezpieczeństwo] Jak radzić sobie z pieszymi na ścieżkach rowerowych ?


Rekomendowane odpowiedzi

DO CHOLERY, kogo chcecie upominać? Tłum ludzi?

 

Na przykład tłustą świnię człowieka sporych rozmiarów, ze słuchawkami w uszach i szlugiem w pysku, bujającą się w każdym kierunku na środku ścieżki rowerowej. Tak, wiem, to nieelegancko brzmi, ale jak z taka tępą dzidą rozmawiać ? To standardowy obrazek na naszych ścieżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na przykład tłustą świnię ze słuchawkami w uszach i szlugiem w pysku, bujającą się w każdym kierunku na środku ścieżki rowerowej. Tak, wiem, to nieelegancko brzmi, ale jak z taka tępą dzidą rozmawiać ? To standardowy obrazek na naszych ścieżkach.

Ale jakiej płci są te "świnie"? :002:

Mam kilka propozycji:

1. Nagraj "świnię" telefonem albo kamerką w rowerze i zadzwoń na Policję albo straż miejską. A świni zapowiedz, że opublikujesz filmik na YT.

2. Jak jesteś silny to zajedź drogę i nie pozwalaj iść dalej, chyba że zejdzie ze ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najlepiej brac ludzi z zaskoczenia (wiem wiem ze to niebezpieczne ale manewry przy wiekszych predkosciach daja frajde :P ). Jakiekolwiek odezwanie sie czy użycie dzwonka powoduje ze pieszy sie w najlepszym wypadku zatrzyma, a w gorszym odskoczy w stone z ktorej chcemy go brac.

 

Normalnie opadają ręce... Nie tak dawno temu kierujący samochodem na sopockim monciaku również "brał ludzi z zaskoczenia". Chodnik to nie jest cholerna linia frontu! Koledze proponowałbym jeżdżenie na pełnej prędkości w lesie, pomiędzy drzewami - wiem, że to niebezpieczne manewry, ale przy większych prędkościach dają frajdę. Poza tym drzewa niezwykle rzadko uskakują pod koła w reakcji na dzwonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w ogóle całować zapasione lemingi po rękach, że raczyły łaskawie pełznąć ścieżką rowerową. To taki wysiłek :D

Pokolenie gimnazjum zaczyna odkrywać co to fora internetowe i chwali się swoją głupotą, prostactwem i ogólnym wrogim nastawieniem do drugiego człowieka. Strach myśleć co to pokolenie zacznie przekazywać kolejnemu.

 

 

@kalafior, nie sprawdziłem twojego wieku :-( jeżeli naprawę masz 43 wiosny, to przerażasz mnie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że kalafior jest piękny, dobrze zbudowany albo co najmniej szczupły, nie pali i nie ma szacunku do ludzi odmiennej postury, wyglądzie i nie dbających o zdrowie poprzez palenie. Nic tylko klonować......

Pomyśl następnym razem zanim coś napiszesz bo ta "świnia" jak ją nazwałeś może np zupełnie nie mieć wpływu na swój wygląd bo przypadkiem choruje itp..... Obyś sam kiedyś tą "świnią" się nie stał i oby Ciebie nikt tak nie podsumował....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż przerażającego jest w krytyce osobników, które nie ogarniają otoczenia do tego stopnia, że nie widzą znaków drogowych i nie rozpoznają koloru bruku ?

Mnie przeraża młode pokolenie infantylnych lemingów, bez kręgosłupa moralnego i własnego zdania. Takich piesi wypierają ze ścieżek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...