Skocz do zawartości

[kody rabatowe] sklepy internetowe


jeronimo1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

 

Centrumrowerowe.pl daje 10% na wszystko do końca weekendu (kod: BLKFRIDAY).

Daje niby na wszystko ale jak zwykle nie na towary w promocji... których jest tam większość.

 

Ogólnie cały świat wydaje dziś kasę w konsumpcyjnym spazmie a nasze dzielne swojskie sklepy śpią albo udają wyprzedaż. Może czekają na Cyber Monday? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje niby na wszystko ale jak zwykle nie na towary w promocji... których jest tam większość.

 

Trzymajmy się faktów :)

Produktów ponad 20 000 (promocji 1707, wyprzedaży 811).

 

Kupiłem tam dzisiaj widelec, który był przeceniony a dodatkowy 10% rabat jak najbardziej działał.

 

Nie łączy się z promocjami i wyprzedażami (czyli z pomarańczowymi cenami). Ty kupiłeś produkt, który miał czarną cenę czyli cena była obniżona w stosunku do sugerowanej ale nie promocyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzymajmy się faktów :) Produktów ponad 20 000 (promocji 1707, wyprzedaży 811).

Nie chcę hejtować tego sklepu, zazwyczaj robiłem tam udane zakupy :) Ale pierwsze primo część towaru jest tam wirtualna, drugie sekundo najbardziej chodliwy stuff jest objęty "promocją" i większość kodów go nie obejmuje a trzecie tertio... jak piszą na wszystko to powinno być na wszystko choć ten jeden raz czyż nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pedały i dzisiaj już się wykręcają z realizacji zamówienia. Twierdzą, że nie mają tego asortymentu na stanie i dystrybutor też nie posiada. U Shimano Polska pedały oczywiście dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kajus23, dnia 27 List 2015 - 8:47 PM, napisał: Dobre promocje w rowerystylowe.pl Promocje w sklepie, wyprzedaż - RoweryStylowe.pl   Ciekawe: Licznik rowerowy VDO M5 WL bezprzewodowy - RoweryStylowe.pl - sobie zamówiłem   Pedały rowerowe SHIMANO SPD DEORE XT PD-M780 - RoweryStylowe.pl Kupiłem pedały i dzisiaj już się wykręcają z realizacji zamówienia. Twierdzą, że nie mają tego asortymentu na stanie i dystrybutor też nie posiada. U Shimano Polska pedały oczywiście dostępne.
 

 

Dokładnie to samo, wykręcili się z licznika że niby szybki uszkodzone, haha :D na 100%.

Śmieszny sklep, szkoda czasu i nerwów. Ja więcej tam nie kupię i innym również odradzam 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...