Skocz do zawartości

[ 800-1200 zł ] Lazaro Integral V1 czy V3 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wcześniej zakładalem wątek - chyba bez sensu bo zdałem sobie sprawę że na rowerze za 400 zł wiele nie zdziałam.

 

Po uzgodnieniu z rodzicami jestem w stanie wybrać coś z "lepszej" półki.

 

 

 

Najważniejsze pytanie:

 

1. Lazaro Integral V1 - http://allegro.pl/lazaro-integral-v1-am-shimano-altus-sr-suntour-m-i4417425065.html

2. Lazaro Integral V3 - http://allegro.pl/nastepca-king-of-the-road-lazaro-senatore-v3-cross-i4405277136.html

 

 

Warto dopłacać 400 zł do roweru wyższej klasy ???

  Raczej nie widze większej potrzeby aby do trochę lepszych przerzutek więcej dokładać bo i tak będzie jeździł i tak, najwyżej sobie będe po kolei zmieniał po sezonie.

 

 

Doradzicie mi który wychodzi opłacalniej ??? Niby 400 zł ale wolałbym się zapytać bardziej doświadczonych co jest na ten temat lepsze.

 

Czytałem trochę inne wątki, tam się pisze że wszystko jest lepsze itp, ale chyba na jazde to zbytnio nie wpłynie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak samo bo i producent ten sam. Jak doczytasz to przy ramie jest "Kands", to ten sam rower co Kands Maestro 1300, są minimalne róznice w specyfikacji (są też różnice pomiędzy modelami 2013 i 2014). W każdym razie, moim zdaniem, Scud nie ma żadnych słabych stron w ważnych miejscach tj. przerzutki, korba, piasty, hamulce, kaseta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wygląda tak samo bo i producent ten sam. Jak doczytasz to przy ramie jest "Kands", to ten sam rower co Kands Maestro 1300

Producent to Trans-Rower, i nie "Kands Maestro 1300" a "Kands Maestro" ;)

 

Oprócz różnicy w wyglądzie (mostek, kierownica, sztyca siodełka) Scud różni się też amortyzatorem, który nie ma blokady skoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...