Skocz do zawartości

[1600zł] Rower dla ciężkiego użytkownika


Rekomendowane odpowiedzi

W czym rzecz? Otóż chciałbym zmienić tryb życia z siedzącego przy komputerze na nieco bardziej aktywny. Ważę około 122kg i mam 178cm wzrostu. Kilka lat wstecz bardzo lubiłem jazdę rowerze i chciałbym do tego wrócić. Zależy mi na poradzie jaki rower kupić. Budżet to 1600zł. Rowerkiem chciałbym poruszać się głównie po asfalcie z bardzo nielicznymi zjazdami na drogi polne. W moim mieście nie ma za dużo sklepów rowerowych, więc byłbym skłonny kupić online. Czy jest to w ogóle możliwe? Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpiwiedź. Mógłbyś mi polecić jakiś konkretny egzemplarz (konksretny sprawdzony sklep itp)? Czy powinienem kupować rower przez internet? Jak wspomniałem - bardzo średnio mam możliwość wybrać się gdzieś do większego sklepu rowerowego :/ Ewentualnie są jeszcze dla mnie jakieś opcje na jednoślad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę dodać tylko dla ludzi mi podobnych, że dzisiaj jestem po pierwszej przejażdżce i wrażenie jest MEGA. Jedyne co mi nie pasuje to wąskie siodełko, ale poza tym rowerek można polecić z czystym sumieniem wszystkim "grubasom" :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...