Skocz do zawartości

[Rychleby] wyjazd 25.07 z Gdyni, Łodzi, Częstochowy


jaro323

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie w przyszły weekend wybieram się polatać na Rychlebach. Wyjazd z Gdyni planuję w piatek 25.07. Godzina wyjazdu do ustalenia - albo wczesnie rano albo w godzinach popołudniowych. Planuję tam spedzic dwa albo trzy dni - myślę że dobrym wariantem byłoby spedzić dwa dni w Rychlebach i ostatni dzien w jakimś innym miejscu - może gdzieś z wyciągami ? Jestem otwarty na sugestie. Mam  w aucie wolne cztery lub pięć miejsc (to już trochę ciasno ale się da ) . Rowery jadą w środku, lecimy Renault Trafikiem. Spanie do ogarniecia w Rychlebach lub Czarnej. Na miejscu dołączy do nas  kolega z Nysy który już tam trochę Rychlebki odwiedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem :) Plan troszeczkę ewoluował i pojawił się pomysł wyjazdu w weekend do Saalbach.
Przypomnę że mieszkając tam dostajemy kartę Joker Card która uprawnia do korzystania za free z wielu atrakcji które są przygotowane dla turystów w dolinie.
Oczywiście urządzenia wyciągowe czyli kanapy i gondole również.
Orientacyjne koszty - nocleg do ogarniecią w cenie około 25 eur/doba, prowiant zabierzemy - myślę że plus minus 100-120 pln powinno nam wystarczyć, paliwo ok 400 -450 pln.
Wyjazd planuję na 4-5 dni. Ostateczna trasa przejazdu przez PL jeszcze nie jest ustalona także można ją jakoś dopasować. Pewny jest jedynie start z Gdyni w piątek 25.07. Chętnych proszę o informację.

W razie gdyby się nie uzbierała ekipa (5 osób ze mną) to możemy pomyśleć o Rychlebach na dwa dni okołowendowo.

Podaję namiary do siebie

gg8474874

tel 692897807

https://www.facebook.com/jarek.jaro.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu małej frekwencji i odbywającego się w najbliższy weekend w Gdyni Redbull Air Race przenoszę propozycję wyjazdu o tydzień - tak jak w pierwszym wątku opisałem plan jest żeby odwiedzić Rychleby (trzy dni ) lub gdyby zebrała się nas piątka chętnych to Saalbach (Austria) na cztery lub pięć dni.
Tak więc planowany wyjazd z PL byłby 1 sierpnia.

 

ps Jak się edytuje pierwszy post ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...