Skocz do zawartości

[opony] Geax Saguaro vs Continental Race King


grzegorz1988wroc

Rekomendowane odpowiedzi

Broniłem tutaj opon Conti ale widzę po sobie, że się nie da. Nie tak dawno rozpruła mi się przy stopce i to w dwóch miejscach prawie nowa tej firmy - kolejna. Zaczęło się od tych właśnie nitek. Takiego za przeproszeniem g... jeszcze nigdy nie miałem. U mnie ta firma jest już skreślona definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zima, muszę crossa uzbroić w opony (jak się uda zmieścić to 29x2,0), które pozwolą pojeździć także po lekko ubitym śniegu na leśnych drogach i przecinkach - która z tych opon wg Was będzie się lepiej zachowywać na śniegu? Które będą miały lepszą trakcję i lepiej się ze śniegu będą oczyszczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia co do zastosowania saguaro na zimę. Jazda w deszczu po asfalcie to walka o życie. Jakiś kosmos. Za to suchy asfalt ogień, szutry jest nieźle. Nawet dają radę na wapiennych skałach w okolicy Ojcowa.

 

A tak przy okazji na jakim ciśnieniu latacie? Może tu jest problem. Ją na 2.0 drut z detkami przód 2,5bar tył ~3bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...