Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dnia 3 lipca kupiłem klucze imbusowe Yato YT-5835   NIE POLECAM ZAKUPU NIKOMU   wygląd masywny jednak wykonanie to jakaś porażka. Klucze nie pasują do najpopularniejszych rozmiarów. Pieniądze wyrzucone w błoto.   Kolejna nauczka że to co jest tanie to jest drogie. Teraz będzie trzeba kupić klucze renomowanej marki a nie jakiś półśrodek.


A te klucze to przypadkiem rozmarówka calowa nie jest?
Jeślo tak to się nie dziw, że Ci do metrycznego nie pasują ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja - Zapieczona śruba 1:0

Piasta DT 370. Już myślałem, że polegnę przy próbie odkręcenia nakrętki adaptera z jednej strony... Na pomoc przyszedł stary crash pad z motocykla, z którego zrobiłem "szczęki" dzięki którym byłem w stanie zamocować mocno ośkę w imadle i odkręcić nakrętkę :-)

 

Wymieniłem łożysko bębenka, reszta łożysk ok.

 

132d8dc326d596cd6432e514ce7597da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się załamie! :( po dzwonie sprzed tygodnia wymieniłem uszkodzoną korbę, kupiłem nowy kask. Wybrałem się dziś do lasu na test i gdy robiłem jeden z podjazdów nagle coś je******ło. Poleciałem na glebę, jak się pozbierałem to rzeczywistość mnie przygniotła...

 

roti_damaged.JPG

Ojj... pospawasz i będziesz śmigał dalej, głowa do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę XC na Kopie. Pogoda dopisała, niestety dętka nie... ;)

Kapeć po 2 okrążeniu ale przełamałam się i przejechałam 4 razy (raz na rozgrzewce) przez Smródkę (parę lat temu próbowałam i nie odważyłam się).

Wczoraj przełożyłam kasetę z mojego koła w szosie na pożyczone koło z PowerTapem :) Zobaczymy, jak się trenuje na mocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...