Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dystans63.66 km

Czas trwania3g:22m:04s

Średnia prędkość18.9 km/h

Max prędkość56.7 km/h

Kalorie2043 kcal

Min wysokość251 m

Max wysokość816 m

Łącznie w górę1042 m

Łącznie w dół1066m.

Witam wszystkich na forum, to na wstępie!

Dziś skorzystałem z wolnego i przejechałem się przez Przełęcz Jugowską. A właściwie przetoczyłem bo przez nieplanowane błądzenie (chyba nie ma planowanych) po całkiem solidnym szlaku mtb, nieco odcięło mi prądu na podjeździe. Do tego co pokazało endomondo można dodać poranny dojazd na pociąg (chwała biletom na rower za 1 zł.) i końcówkę, na której padł Tel. :)

Wg licznika 100 pękło, jak na mnie nieźle :)

Ps. Zjazdy po strooomych leśnych stokach na Schwalbe Hurricane nie są bezpieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 km na stalowym potworze mtb po mieście i potem dziesięć km z buta do domu. Poszły dwie dętki, a miałem jeden zapas. Jakieś żuliki coś wysypały - wyciągnąłem z wielgaśnych opon mtb  geax saguaro 26"x2.0 jakieś aluminiowe, czy stalowe kolce o długości ok. 1 cm… Kto coś takie rozrzuca na ścieżkach rowerowych?

 

Niestety podczas wymiany pierwszej gumy moja pompka zefal air xl odmówiła posłuszeństwa. Pomógł przejeżdżający rowerzysta na szosowym rowerze - bardzo mu dziękuję, jeśli czyta, to niech się ujawni choć na priwa. Dzięki, bracie. 

Drugi flak, to już było ponad moje możliwości. Musiałem karnie udać się do domu na nogach. Ale spacerek fajny - ok 10 km przy pięknej pogodzie. 

 

Przy okazji, już w domu, sprawdziłem swoje awaryjne pompki zefala - miałem dwie: air xl oraz micro. Obie powędrowały do kosza. Szajs straszny. Jedna miała 3 lata, druga niecałe dwa lata. W obu nie trzymały zawory. Może to pech, ale ja już za Zefala dziękuję bardzo. Dobrze, że mam domową dużą pompkę i awaryjną co2 z deca - te spisują się bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...