Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic tu nie pisałem ze zwyczajnego lenistwa ale w sumie mogę coś napisać . Dziś wyścig biegowy i poniższe statystyki :

 

  • Dystans 9.72 km
  • Czas trwania 48m:39s
  • Średnia prędkość 5:00 min/km
  • Max prędkość 3:46 min/km
  • Kalorie 678 kcal
  • Nawodnienie 1.12L
  • Min wysokość 103 m
  • Max wysokość 150 m
  • Łącznie w górę 66 m
  • Łącznie w dół 54 m

https://www.endomondo.com/workouts/411574117/5953461

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wczoraj po trzech latach przerwy udało się wystartować w znanym i lubianym maratonie Michałki w Wieleniu. Pogoda na szczęście dopisała, zabawa była świetna. I nawet jest się czym chwalić. Oczywiście nie jest to mój wynik bo takie leszcze nie wygrywają :P Ale partnerka, dla której jest to pierwszy sezon na rowerze i był to jej pierwszy start w jakichkolwiek zawodach stanęła na pudle :) Zajęła 3 miejsce w kat. K1 na dystansie mini (34 km) z czasem 1:22:40 :) Ja jechałem mega (57 km) i zajęło mi to 2:34:29. Obyło się prawie bez przygód. Prawie bo mój rower po 35 km zaczął wydawać dźwięki jak jakiś zespół metalowy. Spojrzełem w dół, a koszyk z bidonem i pompka już szykowały się do skoku. Musiałem się zatrzymać. Straciłem z 1,5 min. na dokręcenie tego i popędziłęm dalej. Z wyniku jestem zadowolony, mimo że jest o 6 min. gorszy niż w 2010 roku. A na koniec w losowaniu zgarnąłem rękawiczki rowerowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

91 km, czas 2h:59 min, walka z wiatrem i zimno. No to sobie pomarudziłem - tak naprawdę, to była wymarzona rowerowa pogoda: sucho, w miarę ciepło, słońce. Do tego kierowcy na drogach OK. Tylko noga już nie daje tak jak miesiąc temu… C'est la vie. 


Jeszcze dzisiaj wieczorny 10-cio km spacer rowerowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...