Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co w tym rowerowego?

 

 

 

 

 

Na tym forum, szczególnie wśród ludzi, którzy jeżdżą sportowo lub dla samej przyjemności, rower, bieganie, pływanie i siłownia często się wymieniają. Czasem w tym wątku, którego 17. część właśnie czytasz, pojawiają się również wpisy dotyczące innych sportów spokrewnionych. Tutaj nie mamy klasyfikacji, rekordów, etc - to nie endo, strava,, garmin connect czy bikestat. 

 

Ja traktuję bieganie jako przygotowanie do jeżdżenia. Jest to dla mnie fajna odskocznia od codziennego jeżdżenia. W tym roku przejechałem już na rowerze niemal 8k km. Biegam zimą i wczesną wiosną oraz wtedy, kiedy - jak dzisiaj, pada deszcz. 

 

Jeśli byłbyś uważny, to byś przeczytał, że jesteśmy w dziale "Z innej beczki/NIERowerowe forum na max!"

 

Z tych trzech powodów pozwoliłem sobie na umieszczenie mojego poprzedniego wpisu. 

 

o, matko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już dzisiaj typowo rowerowo: 73,6 km. Dość zimno i okropny wiatr. Tak że odczuwalna temperatura o wiele niższa niż te 14-15 stopni z termometru. Pomimo tego, że założyłem bluzę i długie spodnie, to po jakiś 30-35 km było mi już bardzo zimno w klatkę. Bluza grzała, ale była przewiewna. Skończyło się tak, że w wiejskim sklepiku kupiłem przegląd sportowy i wpakowałem go sobie. Do teraz nie umiem domyć z klatki tej farby drukarskiej. Przegląd niestety do wyrzucenia, ale zanim go wpakowałem pod bluzę i w spodnie, to spojrzałem, że w całym numerze jest jeden mały artykuł (jakieś 1/4 strony wraz ze zdjęciem) o Vuelcie. Innych kolarskich czy nawet rowerowych nie zauważyłem. Reszta to piłka, piłka, piłka, piłka. Czy tam naprawdę nie da się ciekawie pisać o innych dyscyplinach? Czy teksty muszą być tylko relacjami z tego co się wydarzyło? Strasznie słaba ta gazeta. Jakby jeszcze mieli lepszą drukarnie i farby mniej brudzące - to kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...