Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sporo kręcenia w upale... najpierw na działkę, potem po krzesło - transport krzesełka ogrodowego, przyczepionego do plecaka, oczywiście na rowerze w 31 C, przy okazji odkryłem, ze przy 3 z przodu nie wchodzi mi 8 z tyłu... potem trochę podłubałem przy tym na działce i jakoś chyba chodzi....powrót na na imieninki... i nocny rajdzik rodzinnie po mieście...pewnie ponad 20 km wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po szosie 73 km przy strasznym wietrze - nie dość, że wieje mocno (w porywach do 50 km/h), to kierunek tego wiatru zmieniał się na różnych odcinkach. Dzisiaj chyba przyjemniej byłoby w lesie na mtb. 

Ale przynajmniej przejechałem na lajcie z niskim tętnem, avs 28,2 km/h, kadencja 89. 

 

Zmieniłem też łańcuch w szosie - przejechał jakieś 6tyś km (SH 5701) i wykazywał 0,75 wyciągnięcia. Przy okazji wyczyściłem z grubsza cały napęd i poprawiłem owijkę, bo się trochę luzowała. A zaraz odpalę relację z TdF:)

 

pozdr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie 11 km. Wycieczka po rękawiczki lateksowe bo pełno owoców w sadzie do zbierania...

 

Pytałem się w jedynym sklepie z rowerami w Busku Zdroju o baryłkę co się wkręca do klamki przy odpowietrzaniu. Pan mi powiedział że nie ma NIC do hamulców hydraulicznych... Sklep się w czasie widocznie zatrzymał...

 

https://www.endomondo.com/workouts/370113484/12004402

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja tylnej zmieniarki w Giant ale nie jestem do końca zadowolony... Lepiej nie umiem.

 

Po południu nie miałem co robić i zacząłem sprzątać w garażu i wygrzebałem stary łańcuch rowerowy. Zrobiłem bacik ;) Jednak jest w czesciach bo płaskownik pomalowałem i jutro będę go skręcał. Na pewno go zaprezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...