Skocz do zawartości

[rower] Superior - oferta Groupon


brokula

Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam pytanie ponieważ ostatnio na Grouponie znalazłam ofertę na rowery Superior. Trochę o nich czytałam, odwiedziłam fb i wynika, iż jest to bardzo dobra marka choć mało znana. I chciałam spytać co wy o tych rowerach sądzicie, bo planuję zakup i teraz czy wybrać rower z oferty groupon czy kupić po prostu inny model od nich, ponieważ w sklepie internetowym total-sport dostałam kod na 15% upustu 


http://www.groupon.p...-s-c-2/41007159


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, zastanawiam się nad zakupami na grouponie, jednak mam pewne obawy, dlatego napisałam... otóż czy nie oszukują ? Ponieważ nigdy tam nie kupowalam, a mam obawy przed zakupami internetowymi to pytam. Niby tutaj w artykule znalazłam też mnóstwo opinii na jego temat, wiec juz mam mieszane uczucia... a wy co myslicie o zakupach na tym portalu i czy warto ufać tym komentarzom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie na gruponie nic nie kupile, lecz kiedys przymierzalem sie do tego i po przeczytaniu masy negatywnych komentarzy w internecie zrezygnowalem. Wszystko fajnie pieknie wyglada do wplaty kasy, a pozniej zaczynaja sie schody od oczekiwania na towar do checi jego zwrotu, bo nie jestes zadowolony lub rekamacji itd. Ja bym sobie darowal i zaplacil troche wiecej w sklepiej stacjonarnym lub jednym z polecanych na forum, a nie pozniej sie bujal, bo w przypadku problemow grupon umywa rece i mowi, ze nie jego sprawa i odsyla do sprzedawcy, gdyz wedlug nich nie byl i nie sa zadnym posrednikiem w tranzakcji. Jezeli nadal bedziesz przekonany, ze chcesz kupic towar w ten sposob sprawdz najpierw, czy sklep lub firma ktora go oferuje instnieje oraz ich opinie w internecie. Zapoznaj sie tez, czy nie mozna go znalezc gdzies w podobnej cene lub taniej, tak przynejmniej jest z wycieczkami oferowanymi w takich zakupach grupowych. Kupujac je na wlasna reke przez biuro lub szukajac ofert bezpozrednich w internecie wychodzi znacznie taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...