Skocz do zawartości

[rower] KANDS Eenergy 1300 Model 2014 V-brake czy UNIBAKE MISSION


xaxs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:D

 

 

Jak w temacie, pula do wydania to 1300. rower ma służyć do zarówno jazdy po bezdrożach czy lasach, jak i ścieżkach rowerowych z bajtlem w koszyku...

 

 

Kands wydaje mi się (przy zaledwie elementarnej wiedzy) bardziej odpowiednim sprzętem. Problemem jest jednak brak jakiejkolwiek możliwości przetestowania (no i co za tym idzie serwis tylko przesyłkowy). Mieszkam w Zielonej Górze, nie ma tu nigdzie nawet w większym promieniu firmy która by nimi handlowała. 

 

 

                                             KANDS                             Unibake

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak masz taką alternatywę, to niech Cię nic nie powstrzymuje... Revel 3 ma amortyzator trekkingowy (BARDZO krótki skok) i napęd słabo sprawdzający się na płaskim asfalcie. Do jazdy po wertepach zwyczajnie się nie nadaje.

 

Żeby trochę namieszać, podsunę jeszcze jedną ofertę: http://allegro.pl/rower-26-limber-tiesso-alivio-deore-hydraulika-19-i4388199854.html :P Sprzętowo lepszy nawet od Energy 1300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limber'a widziałem jak koło mnie przejeżdżał,źle nie wygląda,chciałem zaczepić ale nie zdążyłem  :icon_cool:

przed zakupem takiego roweru  proponowałbym znaleźć go w jakimś salonie i się przymierzyć,są podobno krótkie (na forum gdzieś są one opisane,ale teraz  nie znalazłem ) :)...zresztą kontaktowałem się z producentem i cały czas mi przypominał żebym się przymierzył w jakimś salonie a nie zamawiał w ciemno w sieci więc coś pewnie w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...