Skocz do zawartości

[max 3000] MTB 29 Shockblaze vs Unbike


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

  A jeszcze taka informacja: w sklepach internetowych łącznie ze sklepem producenta r-line 3.0 jest dostępny tylko w rozmiarze 17", pozostałe już nie są dostępne i nie będą, wiem bo szukałem dla siebie.

 

Dokładnie, dziś to samo się dowiedziałem, zaproponowano mi w sklepie ramblera r-line 3.0 za 3000 zł, ale tylko ramę 17 cali. Zgodnie z tabelką rometa przy moim wzroście 178 cm, powinienem dobrać ramę 20 cali, czyżby było to trochę zawyżone? Czy jednak rama 17 cali będzie dla mnie dobra?

 

Jaki jeszcze rower mógłbym wziąć pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dziś to samo się dowiedziałem, zaproponowano mi w sklepie ramblera r-line 3.0 za 3000 zł, ale tylko ramę 17 cali. Zgodnie z tabelką rometa przy moim wzroście 178 cm, powinienem dobrać ramę 20 cali, czyżby było to trochę zawyżone? Czy jednak rama 17 cali będzie dla mnie dobra?

 

Jaki jeszcze rower mógłbym wziąć pod uwagę?

Moim zdaniem 17" będzie dla Ciebie za mała, celowałbym raczej w 19". Dostępna jest pełna rozmiarówka r-line 4.0 prawie wszystkie sklepy proponowały mi cenę 3500 , ale za to dostajesz lepsze koła i hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dziś to samo się dowiedziałem, zaproponowano mi w sklepie ramblera r-line 3.0 za 3000 zł, ale tylko ramę 17 cali. Zgodnie z tabelką rometa przy moim wzroście 178 cm, powinienem dobrać ramę 20 cali, czyżby było to trochę zawyżone? Czy jednak rama 17 cali będzie dla mnie dobra?

 

przy 178 rozmiar 17" może się okazać idealny ... ale to też zależy od dł nogi ... ja jestem 169/77 i jeżdżę na 16" tyle że mój inbred może mieć dłuższą konstrukcję

 

pytanie jak gdzie chcesz jeździć ile ważysz

 

fascynacji główką taper nie rozumiem ... że to może być czynnik decydujący o wyborze to dla mnie absurd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 178 rozmiar 17" może się okazać idealny ... ale to też zależy od dł nogi ... ja jestem 169/77 i jeżdżę na 16" tyle że mój inbred może mieć dłuższą konstrukcję

 

pytanie jak gdzie chcesz jeździć ile ważysz

 

fascynacji główką taper nie rozumiem ... że to może być czynnik decydujący o wyborze to dla mnie absurd

 

ważę 75 kg, zamierzam jeździć po mieście/lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fascynacji główką taper nie rozumiem ... że to może być czynnik decydujący o wyborze to dla mnie absurd

 

A może by tak ogarnąć temat zamiast pleść takie pierdoły. Czy tak trudno pojąć, że jak będziecie chcieli wymienić amorek na inny już nie wspominając o takim z wyższej klasy to będzie to nie wykonalne lub co najmniej trudne. To samo w standardzie mufy suportu czyli Press-Fit. Jestem pierwszy, który uważa takie bajery za kretynizm ale nie ja czy wy klepiecie takie ramy a potem do tego osprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten Shockblaze ma chociaż amor XCR to śmiało możesz go brać.

 

Taki ma na polskiej stronie: SUNTOUR, SF14-XCM RL 29”, TRAVEL: 100mm, REMOTE LOCK

A taki na angielskiej: SUNTOUR, SF14 XCR 29" CTS, TRAVEL: 100mm, REMOTE LOCK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciebie powinno interesować jaki ma/będzie miał ten w sklepie, a nie co jest na stronie.

Zapytaj po prostu faceta w sklepie, niech konkretnie odpowie co jest/będzie w rowerze.

 

PS

A nie możesz kupić modelu R7 Race , ma lepszy amortyzator a cenę na pewno dało by się stargować, osobiście wybrał bym właśnie ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ciężko będzie dostać taki rabat, zwłaszcza że w jedynym sklepie, w którym widziałem ten rower jest on o 100 zł droższy i kosztuje 3499 zł. Jeździłem dziś Scott Scale 970, bardzo wygodnie mi na nim było, mogę go kupić za 2950 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast myśleć pogadaj o rabacie, chyba wszystkie sklepy na wejściu dają 5% upustu, 10% przeważni też nie wymaga jakichś szczególnych negocjacji, im droższy rower tym łatwiej o rabat.

 

Scott Scale 970 nawet nie ma poszerzanej sterówki, to taki Scott dla ubogich ... ale jako argumentu w negocjacjach na Shockblaze możesz użyć ceny Scotta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, pogadać zawsze można, ale dziś jest już za późno, więc dopiero w poniedziałek mogę podejść do sklepu.

Udało się jeszcze dziś porozmawiać z gościem ze sklepu przez GG i zaproponowałem mu 6000 zł za 2 rowery, zgodził się na 6400. Więc to trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ciężko będzie dostać taki rabat, zwłaszcza że w jedynym sklepie, w którym widziałem ten rower jest on o 100 zł droższy i kosztuje 3499 zł. Jeździłem dziś Scott Scale 970, bardzo wygodnie mi na nim było, mogę go kupić za 2950 zł.

bardzo fajny ten scott tyle że amor to marność nad marnościami ... dość szybko będziesz chciał zrobić upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayon XT wydaje się być naprawdę fajny, ale jest zbyt drogi oraz nie ma go w olsztyńskich sklepach, a chciałbym przejechać się na rowerze zanim go kupie.

 

rowerami northtec handluje gość w realu (wchodząc tym bocznym wejściem) więc możesz podjechać i sprawdzić czy ma ten model jeśli jesteś jeszcze zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rowerami northtec handluje gość w realu (wchodząc tym bocznym wejściem) więc możesz podjechać i sprawdzić czy ma ten model jeśli jesteś jeszcze zainteresowany

przejdę się jutro i zobaczę, dzięki za info.

 

 

 

bardzo fajny ten scott tyle że amor to marność nad marnościami ... dość szybko będziesz chciał zrobić upgrade

może uda mi się trochę większa zniżkę dostać na Shockblaze R7 Race, on ma taki amorek -  ROCHSHOX, XC 32 TK, lepszy od tego co jest w Scott?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...