Skocz do zawartości

[Lampka przód dynamo] do 300zł


szczurozor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dla mojej dziewczyny lampki na dynamo przedniej takiej żeby dobrze oświetlała drogę po zmierzchu (jeździ głównie miasto,często park,ale zdarza się trochę lasu).

Rower trekking, corratec sunset.

http://www.bazarek.pl/produkt/2065246/rower-corratec-sunset-gent-rozmiar-480.html

Mile widziane dodatkowe wyjście USB (do ładowania smartfona w podróży) oraz światło postojowe.

Dziękuję z góry za konstruktywne odpowiedzi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mile widziane dodatkowe wyjście USB (do ładowania smartfona w podróży) oraz światło postojowe...

 

Do 300zł i z powyższymi bajerami, to chyba tylko AXA Luxx 70 Plus Steady Auto,

lub jej słabszą siostrę AXA Nano 50 Plus Steady Auto.

 

Natomiast jeśli jesteś w stanie trochę podnieść poprzeczkę, to polecam B+M Luxos U.

 

Jeśli ładowanie USB nie jest priorytetowe, to poza powyżej polecanymi warto jeszcze zerknąć na:

 

- Hermans H-One S

- B+M Luxos B

- B+M Lumotec IQ Cyo T

- Philips Safe Ride

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja od roku używam AXA 70luxx plus i daje radę. W mieście rewelka, na wałach ludzie uciekaja, bo myśla, że jakiś skuter jedzie. Na ulicy w całkowitej ciemności też w porzadku, tak do 25km/h jeszcze da się dziurę odpowiednio wcześnie zauważyć. Ładowarki użyłem może dwa razy, działa, fajny bajer. Nie widziałem B&M, ale AXA jak za swoja cenę jest jak najbardziej w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...