Skocz do zawartości

[vlepka] forumowa naklejka na rower


Rekomendowane odpowiedzi

Wlepki fajne, jestem na TAK. Jednak wydaje mi się żeby miały sens to musi to być szerzej zakrojona akcja, bo jeśli takie naklejki naklei sobie 10-20 osób to za bardzo nie widzę sensu. Co innego jakby każdy z aktywnych i udzielających userów forum miał wlepke (tak jak się to często na forach motoryzacyjnych, np.autokacik.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś sklece i wrzucę :)

No to coś dla białych goleni. Wymyśliłem se że będzie kolor złoty, ale zawsze kolor można podmienić. To na czarne też się nada chyba :)

 

Edit:

Nie no kurde chyba złoty na białym będzie się zlewał ?


Dorzucam jeszcze z czerwonym obrysem.

post-176053-0-16817700-1404039794_thumb.png

post-176053-0-43939200-1404039794_thumb.png

post-176053-0-88671200-1404040629_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeśli chodzi o mnie jestem za wariantami srebrny + czarny w wersjach duża + mała. Myślę że to uniwersalne połączenie i większość będzie zadowolona. Złoty czy czerwony, są spoko ale walą po oczach, pasują do nielicznych maszyn osobiście chciałbym aby dyskretnie wkomponowało się to w napisy na widelcu/ramie, inaczej jest ryzyko zrobienia cepelii z roweru. Tak więc jeśli to będzie wariant jeden wielu (opłaca się?) to super ale jeśli jako podstawowy to już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...