Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

post-174118-0-60362400-1403462888_thumb.jpgWitam,

 

chciałem się podzielić wrażeniami po zakupie roweru marki Kross Evado 4.0 2014. Wybór roweru nie był łatwy, z początku zastanwialem się nad Kandsem Maestro, jednak stwierdzilem z doplace i kupie porządzniejszy sprzęt. Na oku miałem takze Treka ds 8.4, jednak cenowo wyszedl 500 drozej więc zostałem przy Krossie , który wizualnie podobał mi się najbardziej. łatwo nie było dostać ten rower, stocki magazynowe w Krossie puste, czekałem prawie mięsiac, zakupilem u lokalnego sprzedawcy rozmiar L (wrost 184), wybralem idealnie.

 

Rower wygląda o wiele lepiej na zywo niz na zdjeciach, piekne malowanie matowe. Do roweru zakupilem licznik Sigma 8.12 przewodowy, lampka tył mactronic walle, lampka przód falcon eye, uchwyt na bidon Bontrager, bidon Krossa pod kolor roweru.  Wrażenia z jazdy (przejechałem na razie 60km niesamowite, miałem wcześniej rower górski auhora na 26 calowych kolach i jakosc jazdy jest nieporownywalna. Bez zadnego problemu mozna się rozpedzic do 50km/h.

 

wrzucam zdjecie roweru i bede pisal jak się spisuje. Jak na razie zero problemow, najbardziej mi przypad do gustu blokowany amortyzator.

 

nablizsze zakupy do smary do amorka, przerzutek i lancucha. co polecacie?

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez zaraman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

 

Jestem w stanie uwierzyć. Na moim 29erze da sie osiągnąć 45 km/h przy oponach gotowych na jazdę górską. 

 

 dać , się da. Ja na swoim też jeżdziłem nawet 65km/h, ale na pewno nie był to wynik wykręcony "bez zadnego problemu", baaa.. nawet potrzebowałem sprzyjających czynników jak grawitacja czy wiatr. Trochę jeżdzę i niestety nie uwierzą że bez problemu  można wykręcić 50km/h na crossie. Jako "bez problemu" uwazam w miarę płskie podłoże i wynik wyciągniety z pracy nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na płaskim, z nieprzeszkadzającym wiatrem żeczywiście śmigać 50 ale czy to jest łatwe to raczej bym nie powiedział

 

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Źle napisałem... Wlozylem w to sporo energi Ale fakt faktem na płaskim terenie bez wiatru tyle da sie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dessiner jakie masz pytania to chętnie odpowiem :) przejechalem dopiero 200km, rower jest po pierwszym czyszczeniu lancucha i smarowaniu brunoxem amorka i lancucha. Jedynie co mnie denerwowalo to poluzowana oslona kasety tylnej, ktora usunalem. za jakies 2 tygodnie jade na pierwszy przeglad. jak na razie rower spisuje sie wysmienicie, jezdzilem w roznym terenie, 50% las 50% asfalt, bloto, deszcz

 

szczerze polecam rowerek, jedyny problem jaki mozesz miec to ich dostepnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...