Skocz do zawartości

PRZYCZEPOWA WYPRAWA


jarecki69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam towarzystwo rowerowe.Jestem z Kalisza Zakupiłem duuużą przyczepę samochodową na rowery ( do 20 szt.).Pakujemy na nią jednoślady.Wypożyczam busa i ... w Polskę.Najbliższy wyjazd to jednodniówka- 28 czerwca z Kalisza do Poddębic (łódzkie) zestawem przyczepkowym.Tam przesiadamy się na rowery i w drodze powrotnej mam kilka miejsc do zaliczenia oraz ... niespodziankę w Gruszczycach.                            Mój tel kont. 609 03 02 06     Z A P R A S Z A M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz.  Paka ma 4.5m dłg, oraz 1.80 szer.Rowery wchodzą w poprzek, gdzie każdy jednoślad jest oddzielony od drugiego specjalną peleryną i zabezpieczany pasami .Jak widać na jednym zdjęciu są porobione 4 "grodzie"-gdzie do jednej wejdzie do 5 rowerów- z sakwami wchodzą 4 szt. Wypożyczam busa lub autobusik z kierowcą i uprawnieniami i w drogę.Kilka razy już była na wyjeździe. W niedzielę wróciłem znad Zalewu  Sulejowskiego (łódzkie) Więcej można przeczytać na stronie internetowej  http://www.cyklista.kalisz.pl/   . ZAPRASZAM przy okazji na naszą setkę kaliską-tour-de-calisia-vi-setka-cyklisty

 








 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...