Skocz do zawartości

[Mundial 2014] Może trochę o wielkiej piłce...


siemalysy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :-)

 

Nie znalazłem takiego tematu dlatego zakładam. Może podyskutujemy o zaczynających się właśnie Mistrzostwach Świata w Brazylii. Macie jakieś typy, może komuś kibicujecie? A może mundial dla Was mógłby się nie odbywać.

 

Zacznę od siebie. Jestem fanem piłki kopanej. Zostało mi tak od dziecka :-) Trochę żałuję że nasza Reprezentacja nie awansowała :-( Z realnej perspektywy patrząc może i dobrze bo nie będzie wstydu, żalu itp...

 

Osobiście nie mam typu kto może wygrać. Wydaje mi się jednak, że któraś z tych ekip: Brazylia, Urugwaj, Niemcy. Hiszpania jak wygra dokona czegoś niesamowitego, ale w nich nie upatrywałbym zwycięzcy.

 

Kończąc moją wypowiedź napisze że się cieszę że turniej się zaczyna. Mam tylko nadzieję że nie przeszkodzi mi w jeździe na rowerze co również uwielbiam.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny temat też jestem fanem piłki nożnej i postaram się obejrzeć jak najwięcej meczy .Za niedługo mecz Brazylia-Chorwacja otwierający cały Mundial .obstawiam na Brazylię dlatego iż grają u siebie ,mają bardzo duże wsparcie kibiców ,są teoretycznie lepszym zespołem od Chorwatów ,mój typ to 2-1 Dla Brazylii ,no ale kto wie co to będzie zobaczymy po meczu .A moim faworytem do zwycięstwa całej imprezy  jest Brazylia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz obstawiam 4:1 dla gospodarzy. Czy Brazylia wygra? Wydaje mi się, że są za pewni widząc ich w tv czy czytając w necie. Ale to może być sposobem na stres. Chciałbym żeby całe mistrzostwa wygrał ktoś z Europy. Bliżej nas by było :-) Najlepiej jakiś "czarny koń". Np. Belgia. Chociaż może.brakować doświadczenia.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, jestem ciekaw co pokaże holandia. Piłką nożną się nie interesuję ale fajnie jest oglądać mecze na wysokim poziomie. Jedynie czego nie trawię to aktorzenia podczas fauli, zawodnicy zachowują się jak dziewczynki w piaskownicy, potarzają się po ziemi "oj jak boli oj jak boli" a za chwilę wstają jakby nigdy nic i biegną dalej. W tym temacie przodują chyba włosi więc nie wiem czy obejrzę ich mecze, kolarzy mają mocnych ale ich piłkarze to żałośni "drama queens"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie pochwale, ze pileczke sedziuje od 16lat czyli pol zycia i drugie tysiaclecie :).

 

Co do karnego to ja mysle, ze tez bym gwizdnal. Panowie na boisku nie ma wskaznika sily, reka na barku i na biodrze byla jednostronna, nie ciagneli/dotykali soe obaj. Fred poczul dotyk/pchniecie i wtedy nie wnika czy przesadzil czy nie ale cwanie sie polozyl.

 

Jezeli sedzia widzi kontakt jednostronny w polu karnym w sytuacjo kotzystnej to ma prawo wskazac wapno!

Nie czepiajcie sie prosze zwrotu "ma prawo" ale przepisy nie sa jednoznaczne.

 

Brazylia moim zdaniem z meczu na mecz bedzie coraz lepsza i w finale bedzie jednostronne spotkanoe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robben zagrał świetnie. Ale to jak strzelił Van Persie pierwszego gola dla Oranje - cudeńko :-) Asysta też pierwsza klasa.

Co do Hiszpanów, myślę że się podniosą i z grupy wyjdą. Ale nie zmienia to faktu, że dziś grali piach.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kibicem nie jestem, wogóle piłki udawano-opłacanej nie lubię, ale w Holandii mieszkam już 7 lat, więc głupio byłoby nie obejrzeć. Fajny mecz, fajny... Druga bramka Robbena, rzeczywiście ciekawa. Ograł Hiszpanów jak dzieci w piaskownicy.

 

Pozdrawiam z Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszego meczu Urugwaj-Kostaryka

 

1546023_857660424263402_7629564673127365:

 

Nie mniej nie ma się czym dziwić przecież połowa kadry Kostaryki to zawodnicy z czołowych lig Europejskich(Anglia,Rosja,Belgia,Dania,Hiszpania,Niemcy,Holandia).Zobaczycie jeszcze wyjdą z grupy.

 

 

A co do wczorajszego Anglia-Włochy, to jak zwykle Mario Balotelli zrobił swoje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...