Skocz do zawartości

[Mundial 2014] Może trochę o wielkiej piłce...


siemalysy

Rekomendowane odpowiedzi

Całego meczu nie widziałem niestety (praca). Widziałem dogrywkę. Czytając komentarze i relacje live na ekstraklasa.net to Argentyna miała klarowniejsze okazje. Ale to jest piękno piłki. Gol Goetze świetny. To jak zgasił tą piłkę na klacie i uderzenie po długim rogu - klasa światowa. Nie rozumiem nagrody dla Messiego. No ale to organizatorzy wybierają, a nie ja.

 

Mundial się skończył. Był to miesiąc emocji, nie przespanych nocy, fantastycznych meczów, goli, świetnych a momentami nie wiarygodnych interwencji bramkarzy. Teraz cieszą się nasi zachodni sąsiedzi i wszyscy, którzy im kibicowali. W październiku gramy z Mistrzami Świata w eliminacjach Euro 2016. Nasza piłka powinna brać przykład z tej niemieckiej w każdym możliwym aspekcie.

 

Raz jeszcze...

Niemcy z Pucharem Świata ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to już koniec, moim skromnym zdaniem Niemcy zasłużyli na to mistrzostwo. Byli najlepsi najbardziej zgrani i najlepiej przygotowani, w dodatku cieszy tez fakt że Klose jest samodzielnym liderem wszech czasów w ilości strzelonych goli na MŚ. Polecam jeszcze dość ciekawy artykuł:

 

http://www.sport.pl/mundial2014/1,137725,16319676,Niemcy___Argentyna__Ostatnia_szansa_Messiego_zaprzepaszczona_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo myślę o naszej reprezentacji. Choć zawsze się nabieram, że to może teraz będzie lepiej i ogladam kolejne eliminacje. Mundial był super. Bramek dużo, jak piszesz rekordowa ilość. Ale też sporo meczów na bardzo wysokim poziomie. I co najważniejsze były niespodzianki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...