Skocz do zawartości

[Licznik] VDO X2DW problem


szkudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem licznik VDO X2DW i  mam z nim problem. Mianowicie licznik posiada funkcję "2 rowerów".

Według instrukcji wynika, że przełącznik "zmiany" roweru znajduję się w nadajniku prędkości tylko że ja chciałem korzystać z tej funkcji tylko na 1 rowerze tzn. posiadam 2 zestawy kół na szosę i w teren. Podczas zmiany kół chciałem przełączać tryb w nadajniku prędkości, jednak obojętnie w której jest pozycji przełącznik licznik nadal działa w trybie pierwszego roweru.

Odesłałem licznik do sprzedającego w ramach reklamacji, sprzedawca twierdzy że ten typ tak ma i żeby funkcja "2 rowerów" dział jedynie wtedy gdy licznik pracuje z dwoma rożnymi nadajnikami prędkości a nie z jednym tak jak ja chciałem to robić. Proszę więc o informacje użytkowników tego licznika, podobnych modeli (X1DW, X3DW) lub innych modeli bezprzewodowych VDO czy to rzeczywiście jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam X3DW i sprzedawca mówi prawdę, przełączanie na nadajniku nie spowoduje, że licznik będzie traktował to jak dwa rowery tylko jego kolejność według własnego widzi mi się :). Tylko dwa różne nadajniki ustawione jeden na 1 a drugi na 2 licznik rozpozna jako dwa osobne rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@.PaVLo. to co napisałeś nie jest prawdą.

Jeśli wszystko jest w 100% sprawne to działa tak jak chciałem: przełączanie trybu w nadajniku prędkości bez dodatkowego zestawu przyłączeniowego powoduje zmiane pracy licznika z roweru 1 na 2 lub na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...