Skocz do zawartości

[Błotniki] Jakie wybrać do 100 zł do KANDS MAESTRO 28


wntl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję jakiś dobrych błotników do tego modelu ;)

http://allegro.pl/sks-blotnik-i-shockboard-x-tra-dry-komplet-black-i4165296991.html - te mi nie podejdą ? (jest napisane ze do MTB :( )

http://allegro.pl/sks-blotnik-i-shockblade-ii-x-blade-ii-28-29-zesta-i4178337604.html te chyba dobre, ale cena 2 razy wyższa :( co polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze....nie polecam, mam takie:

SIMPLA-RAPTOR-SDL-FULL-MTB-AMORTYZATORY-

moje nawet powinny lepiej ochraniać od tych przedstawionych przez Ciebie, ale jestem niezadowolony, bo nie spełniają swojej funkcji, po prostu upaprany rower i ja z tyłu plecy też[na szczęście plecak], nawet nie chcę myśleć gdybym wjechał w błoto a nie poruszał się po asfalcie podczas drobniutkiego deszczu...

 

jak chcesz błotniki, które naprawdę chronią to tylko pełne, na przykład:

i-orion-blotniki-rowerowe-28-48mm-czarne

 

 

a jak boisz się, że nie będzie jak przymocować to "powiem" Ci, że z tyłu na 100% masz otworki z obu stron, a jak jest z amorkiem przednim to nie wiem, bo zależy jaki tam masz-ja w moim [lazaro integral] mam też z obu stron....ale są i na to sposoby-opisane na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te, które Ci się podobają to chyba wyłącznie ochronią twarz przed kamykami-jeśli jeździsz w takim terenie- no i po za tym to chyba tylko wygląd "fajny" [co kto lubi];

a czy będą pasować do kół 28,26 czy 24 to chyba nie masz co się martwić, bo one są mocowane nie bezpośrednio przy kole, więc wszystko jedno jaki rozmiar koła masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pełne Oriony o szer 53 mm pod oponę 700x40c. Przeczytałem wiele opinii o błotnikach dostępnych na tym forum i dlatego na takie się zdecydowałem. W Maestro z tyłu są otwory natomiast z przodu trzeba pokombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polece SKS Beavertail. Mam, uzywam w crossie i jestem zadowolony. No moze tylny moglby sie troszke wczesniej zaczynac bo nie chroni przedniej przerzutki, ale plecy i tylek sa w miare czyste. No i mozna je szybko sciagnac jak trzeba (jak raz opona okleila sie blotem i zaczela sie blokowac to szybko zdjalem, wywalilem nadmiar blota i jechalem dalej). Wydaje mi sie, ze za ta cene to sa calkiem spoko.

 

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie dało by się wygiąć tych uszu co przykręcone są do amortyzatora. Jakby się dało wygiąć pod kątem 90 stopni to nie trzeba by było kombinować z kątownikami. Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nas tym zastanawiałem ale z braku pomysłu jak je wygiąć aby to wyglądało ładnie odpuściłem i zrobiłęm tak jak widać. Jak Ci się uda wygiąć druty to wg mnie będzie lepiej bo odpada kątwnik i dodatkowa śruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...