Skocz do zawartości

[Licznik] Kross KRC 309W


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jakies 4 miesiące temu kupiłem 2 liczniki krossa były to liczniki- krc 108.

Kupiłem je dlatego że moja mama nie używa go a ja sprawdzałbym tylko ile ona km zrobiła. Jakby jej ktoś ukradł to bym nie płakał. No ale dobra jeździła jeździła zrobiła 180 km i licznik się wyłączył. No to znowu od nowa ustawianie wielkości koła godziny i zmiana baterii na nową. No dobra nowa bateria wszystko ładnie pięknie pochodziło 5 dni i znowu się wyłączył. No to ja pisze do krossa odebrali przysłali nowy i znów to samo.

Na jednym z liczników pojawiało się takie coś:

 

post-117644-0-44816200-1399979735_thumb.jpg

No to wyszło na to że po całej batalii zamiast 2 liczników krc 108 dostałem dziś:

SUPER BEZPRZEWODOWY LICZNIK KROSS KRC 309W.

jak on wygląda w rzeczywistości? Proszę zobaczyć:
img20140513071525dsc.jpg

 

I na koniec zostawiam najlepsze:

dsc0116.jpg

 

 

Temat nie zostaje zamknięty bo będę go używał i chcę sprawdzić czy naprawdę po 999km pokaże się error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak licznik prezentuje się na rowerze:
dsc0122.jpg

 

Ciężko było założyć czujkę bo jest bardzo duża. I dopiero później się skapnąłem że trzeba ją zamontować bokiem. Ale żeby dobrze "odbierało" czujka musi być max. 3-4 mm powyżej juz nie działa.

Mam wrażenie że jakby kross mógł to wszystko z plastiku by zrobił. W montażu licznika nie było nawet 1 śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No To jako że jest to test długodystansowy więc po zrobieniu 730 km mogę coś o nim napisać.

Po przekroczeniu 24 godzin jazdy na liczniku od prędkości średniej pokazuje się Error. Tak jak było napisane w instrukcji obsługi.

 

Licznik niestety bardzo często wariuje tzn. Pod sklepami możliwe jest aby pokazywało prędkość maksymalną 99,9 km/h.

Jak byłem w Szczecinie też coś takiego się mi działo.

 

Zobaczymy czy po 999,99 km też na liczniku pokaże się error.

 

Dopiero wtedy dam + i - tego licznika, Ale niestety więcej jest tych minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem licznik krossa - za bodajże 28zł - pokazywał czasem niewyobrażalne prędkości - po 60 na prostej, ale oprócz tego bez zarzutu, działał 3 lata :)

Mam nadzieję, że mój nowy Kellysa, jak go dostarczą, będzie wporzo, a ten, co masz teraz, widziałem na allegro - nie chciałbym go kupić - zły stosunek funkcji do ceny, jedyny bajer to kolory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niebywałe, że takie rzeczy traktujecie jako coś, co można zaakceptować, pogodzić się. Dla mnie nie istnieje żaden inny producent poniżej Sigmy. Tam nie ma żadnych problemów. Oczywiście można kupić lepszy licznik ale podstawowa półka to moim zdaniem Sigma, nawet najprostsza. Będzie działała lepiej i dłużej niż jakikolwiek wynalazek. Kross, Kellys - to nie jest producent tylko importer, tak samo jak w latarkach mactronic. Szajs i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...