Skocz do zawartości

Solid Logistics Poznań Bike Challenge


Kawa

Rekomendowane odpowiedzi

Do 18maja jest za 49zl potem im blizej startu rosnie i to o duzo :-) trasa pewnie bedzie pozamykana, tak jak na biegu tydzien temu co meta gonila startujacych. Taka sama trasa pojedziemy, trasa w miare plaska :-) w najblizszym czasie bede wybieral sie na objazd trasy, chetnych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, oczywiscie 90% trasy zaliczone, 10% to trasa ktora prowadzi po centrum Poznania, wiec sobie odpuscilismy :-) wyszlo mi 114km troche wiecej niz wyscig bo trzeba bylo dojechac i oczywiscie nie obylo sie bez pomylenia trasy :-) Trasa caly czas prowadzi pod gorke i na otwartym terenie. W niedzieje strasznie wialo w twarz i masakrycznie sie jechalo. Dalismy rade :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam do sprzedania pakiet na 100km jeśli ktoś jest zainteresowany. Nie wiem w jaki sposób ogarnąć zmianę uczestnika (już się zarejestrowałem) ale jeśli ktoś jest chętny to odstąpię po cenie zakupu czyli 59 zł.

 

pozdr

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt.

 

Edit: Sprawa nieaktualna, sprawdziłem regulamin i nie można przepisać uczestnika.

 

Nadal chętnie kupię pakiet na 100 km. Jestem z Poznania. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.49 na szosie startowalem z sektora E łykałem wiare z A ;) zapisywalem sie w maju jak nie mialem jeszcze szosówy ;) ostatnie 20km znajome tereny cisnalem ile wlezie nie wiem skad mialem tyle siły ;) nastepnym razem zadeklaruje troche wyższa prędkość bo potem nie miałem z kim jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2:51 na szosie.

odnośnie startowania w sektorze E i wyprzedzania tych z sektora D, C B i A - GENIALNE! Lepiej gonić niż uciekać :) I po drodze można odpocząć na każdym peletonie. To może być dobra taktyka na przyszły rok :) Tylko trzeba mieć grupkę "wariatów" którzy się tego podejmą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...