Skocz do zawartości

[Kamera] SJ4000 - na rower i nie tylko.


Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie zwiazane jest to z formatem karty, czyli FAT32. pliki moga miec max okolo 3,7GB, wiec jesli nagrywasz w 1080p to akurat bedzie okolo 35min.
na NTFS mozna wieksze pliki zapisywac, ale prawdopodobnie kamera nie obsluguje tego formatu (nie, nie sprawdzalem, jeszcze nie mam kamery :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy wolno mi wrzucać linka. Najwyżej na priv napiszę. W kamerce mam polskie menu. Obudowa jest zgodna z tą prezentowaną na Foxoffer, dodatkowo dostałem 2 baterię oraz ładowarkę samochodową i uchwyt na szybę

Śmiało wklejaj link :)

Pytanie do reszty. Polskie menu jest w każdej kamerce czy to kwestia aktualizacji oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w FoxOffer jest najlepiej kupować? Ja kupuje w najbliższym czasie SJ4000 ale już z logiem SJCAM :D.. Bo jest jeszcze strona sjcam.com i tam nwm dlaczego nie da się kupić akurat tej :/ Jeszcze jedno pytanko, ile dni średnio idzie przesyłka z tego FoxOffer, i ten ich sklep jest w Chinach czy USA czy jeszcze gdzieś indziej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna wersja tej kamerki sjcam - inny napis i inne pudełko - z info wynika, że ten wygląd został opatentowany - hardware jest takie same - zmienony jest firmware kamerki. Właśnie o niej wspomina Vxer.

Edytowane przez ksz4321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem z foxoffer.com:

- SJ4000

- 2 dodatkowe baterie (w sumie mam 3)

- karte transcend class 10 32gb

- kabel av

- zestaw samochodowy

- ładowarke stacjonarną do baterii http://www.foxoffer.com/desktop-battery-charger-for-sj4000-action-camera-p-709.html

- monopod http://www.foxoffer.com/monopod-with-adapter-for-gopro-hero-3-2-1-and-sj4000-p-738.html

Płaciłem paypalem wyszło 532,94 zł brutto.

W Polsce lepszej oferty nie znajdziemy, a przynajmniej mamy pewność ze oryginał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś różnice między ta starszą wersją SJ4000 a SJCAM ? 

poza oczywiście jakimiś względami estetycznymi bardziej chodzi mi o różnice w jakości dźwięku czy obrazu lub może nowe funkcje ?

póki co chyba nie ma jeszcze jej w sprzedaży a przynajmniej mi się nie udało nigdzie znaleźć w Polsce

nawet zamawiając z Foxoffera jak wygląda kwestia gwarancji ?

Edytowane przez SebaAbes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Także przymierzam sie do zakupu tej kamerki z nowym pudłem i logo.

Zastanawiam się czy warto kupować tą kartę 'Transcend Class 10 32GB' za prawie 30$, gdzie w Polsce można kupić dużo taniej?

Czy przy zamówieniu to podana jest cena końcowa czy trzeba doliczyć jakieś cło?

No i ile dni idzie przesyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...