Skocz do zawartości

[Jedno Zdjęcie] Jedna wyprawa - Jedno zdjęcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@@robertrobert1, myślę, że po prostu nam strzeliły nerwy po tym jak któraś z kolei fotka nadaje się na śmietnik. A to rower przy śmietniku, siatka przy rowerze, oto selfie roweru ... No kuźwa no! Temat się naprawdę dobrze zapowiadał, a od czasu do czasu trzeba zrobić burę, żeby co poniektórych powstrzymać od publikowania czegoś takiego.

Twoje zdjęcie jest ok, choć technicznie przyciąłbym prawą stronę, ukucnął, dał więcej drogi z lewej, ale jest ok.

 

Zaprzestańmy na tym co już zostało powiedziane. Niech każdy okaże odrobinę rozsądku w tym co wstawia.

 

 

                                   zdjecie,600,533032,20141204,dobrej-nocki

Zjazd ze Skrzycznego wieczorową porą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pany i Panny... jak chcecie wypisywać bzdury i pierdoły to ten temat jest ostatnim miejscem na takie wpisy- wynocha z tekstami typu

 

 

Uściślij zatem pojęcie wyprawy i wycieczki

 

 

Proszę nie analizować dogłębnie znaczenia słowa Wyprawa oraz nie prowadzić wiwisekcji fotografii oraz dociekania Co Autor Miał Na Myśli.

Nie interesuje nas ile km i w jakich warunkach Autor przejechał - interesuje nas przedstawienie zdjęcia z jakiejkolwiek wyprawy ,które, ( uwaga, wyjaśniam jak chłopu na miedzy,więc będzie lekko niekulturalnie) po prostu Urywa Dupę. Na pewno zdjęcie roweru pod płotem czy też zaoranego pola nie urwie nic.

Wasza dyskusja przypomina mi przeciętną debatę przeciętnego polityka z PO z politykiem z PIS- dużo gadania bez ładu i składu z fochem na gębie.

Robertrobert- specjalnie dla Ciebie i innych pisarzy słowa z mojego pierwszego postu w tym temacie:

 

 

Reguły:

- wklejamy jedno zdjęcie z wyprawy/wycieczki/wypadu rowerowego/wyścigu

- dodajemy krótki opis o miejscówce ( czyli gdzie zdjęcie zostało zrobione) i/lub jedno zdanie o zdjęciu.

- żadnego zbędnego gadania/pisania/oceniania zdjęć/krytyki 

- nie wklejamy zdjęć prezentujących tylko rower ( od tego są inne działy)

 

 

Coś wyjaśnić???? 

 

Porządki są w trakcie.

EOT.

 

PS- jako komuś ton mojego postu nie pasuje, to trudno. Kolęda w drodze, to można się księdzu pożalić.

 

Żegnam ozięble.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Więc tak:

wielu z Was dostało na skrzynkę powiadomienia o usunięciu postów, bo wywaliłem ponad 400 (słownie czterysta) postów spamu, dyskusji i pytań "gdzie to?"

- z 51 stron mamy 28 

- wiele postów mimo, że narusza zasady określone przez Kota, to jednak zostawiłem by uszanować Waszą pracę(liczę na wzajemność ;)  ). Chodzi mi o tasiemce gdzie w jednym poście jest po kilka zdjęć.

- zalecam wklejanie zdjęć bezpośrednio do postów, bo wiele hostów wygasło, wiele galerii na picasa czy w chmurkach przestało istnieć i tym samym linki do zdjęć już są nieaktualne. Takowe usunąłem. 

Kwestie techniczne Rafał(durnykot) wyjaśnił bardzo łopatologicznie. Nic dodać nic ująć

 

 

edit Pixon

 

yhm ja ten tego też co nieco usunąłem  w związku z tym mamy 27 stron. Każde zdjęcie którego tematem głównym był rower zostało wywalone.

 

Edytowane przez mrmorty
Takie tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznę na nowo:

 

San Francisco 2011. Fajne miasto, zaraz za Golden Gate zaczyna się coś co się nazywa Golden Gate Recreational Area i wygląda tak.

 

ks236_SanFran.JPG

 

Czyli jak to w Hameryce, wszystko wielkie, co w aspekcie singlowym oznacza trasy po horyzont i szerokość hajłeja.

 

Edytowane przez Sol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzdłuż Rzeki Jeziorki zimą - okolice Piaseczna

 

okolice_rzeki_jeziorki.jpg

 


Nieczynny odcinek kolei wąskotorowej około 5 km od Grójca i przeprawa piesza kilka metrów nad wodą.

BTW - to nie fotomontaż :D zdjęcie podrasowane kolorami co prawda w insta ale poza tym full oryginał... 

 

kolej_waskotorowa_do_grojca.jpg

Edytowane przez sabZIRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze. czekam i czekam.. aż ktoś coś doda.. chciałem kolejne wstawić ale nie wiem czy nie będzie upomnienia.. no nic.. 

 

To jest Zalesie Górne o poranku okolice Piaseczna koło Wawy

 

zalesie_gorne.jpg

 

 

Edytowane przez mrmorty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...