Skocz do zawartości

[Jedno Zdjęcie] Jedna wyprawa - Jedno zdjęcie


Rekomendowane odpowiedzi

To przewin kilka stron do tylu i zobacz zdjecie - "dojazd na miejscowke"

Dwoch wrzucic nie moge, a stworzyly by calosc, gdzie sie stalo i co widzialo..., amen.

Zima jest do dooopy, jazda po szlakach turystycznych, ktore sa malo uczeszczane nie jest jazda, czasami nawet z gory jazda nie jest, wlasciwie to spacer z rowerem. Zimowo, sennie, ide spac po ciezkiej dniowce.

 

df695a9b8e19435cgen.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co widzę trend na chwalenie się zdjęciami a zamierzenie miało być innej - jedna wycieczka - jedno zdjęcie - opis miejsca. Ale chyba wizja autora została zapomniana, a szkoda bo można było fajne miejsca poznać. 

 

Jedziesz w takie Alpy, jedna dolina jest czasami większa, niż główna część Beskidu Żywieckiego.., robisz tam X zdjęć, to jakieś zło,że ktoś wstawia, aby zobaczyli inni, być może tacy, którzy nie będą mieli tam możliwości być? Wiesz ile relacji, zdjęć z takich wypraw było inspiracją dla mnie? Podobnie jest z Dolomitami, czy jakimkolwiek większym pasmem górskim.

 

Ktoś zrobi trasę 28km po górach i jest trip, jest wyprawa, jest zdjęcie, czyli pasi?

Jak robię przelot ponad 24 godzinny w trybie non stop, mający około czy czasem ponad 200km po górach, to logiczne, że zdjęć jest więcej. Jak myślisz ile zdjęć od 1993 roku kiedy zacząłem jeździć po górach  można zrobić? Spoko, zarzut odpieram czysto personalnie :pinch:  

A żeby nie było pięknie kolorowo, to czasem nie warto jechać po grubym halnym w góry jak jest masa wiatrołomów.

Biker na zdjęciu jest,rower też, suchar, ale nostalgiczny.7789c50a618135ebgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dziewczynki i chłopczyki.

Intencją tematu faktycznie było pokazanie tego Naj-zdjęcia z jednej Wyprawy ,ale ,jak słusznie zauważył Pan Prezes Związku Wyznawców Stali :

 

 

Zatem byłbym ostrożny bo jeżeli podejdziemy do tego tak dosłownie to zaraz zaczniemy wyliczać co jest "wyprawą"a co nie. A z pewnością nie jest nią np.. dojazd do pracy (przewinęło się tu), wypad na górkę koło domu itd itd (daleko nie szukać-3 wpisy powyżej). Albo zaczniemy analizować "co zapiera dech w piersi a co nie". I wtedy  się zacznie 

Uprasza się zatem,aby określenie Wyprawa traktować bardziej dosłownie. Darujmy sobie więc zdjęcie zaśnieżonej ulicy, ławki pod blokiem ,czy też zdjęć z jazdy testowej nowego dzwonka ( od tego jest ten..jak mu tam.. Fejsbuk). Filmy inszego autorstwa też sobie darujemy. Co nie oznacza,ze wklejamy tylko zdjęcia z Himalajów, Tatr czy inszych pagórków. Ma być ciekawie i  niepowtarzalnie .

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to może fotka stricte rowerowa, wszak dwa kółka zostawiliśmy w okolicach Wangu, a wyżej szliśmy już na nogach, ale chciałem nią zachęcić wszystkich do odwiedzania gór nie tylko gdy jest ciepło i jasno, ale i w zimie, w środku nocy. Mam nadzieję, że admin wybaczy mi to lekkie odstępstwo od tematu przewodniego. ;)

A przy okazji najlepszego Wszystkim w nowym roku! :)

 

g%C3%B3ry2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...