Skocz do zawartości

[Rower] Kross Evado 7.0 2013r - hit 2014 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiałem po co ta nakładka na śrubę...

 

A jeszcze mam jedno spostrzeżenie- linka od przedniego hamulca obtarła mi górną część widełki jak na zdjęciu poniżej:

20140617_142853.jpg

Problem rozwiązałem podpinając tą linkę do innej linki przelatującej po tej samej stronie widełki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czas na male podsumowanie przy przebiegu 2tys. km.

 

Problem z pedałem rozwiązałem- musiałem je rozkręcić (na szczęście jest rozbieralne) okazało się że z jednej strony brakowało 1 kulki! Dołożyłem kulkę nałożyłem nowego smaru i teraz jest ok.

 

Poza tym żadnych wad nie zaobserwowałem no może to malowanie mogło by być lepsze bo dosyć łatwo uszkodzić lakier na ramie :(   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

 

kupiłem model na rok 2014, wysyłkowo - wszystko ustawione i gotowe do skręcenia, póki co działa bez zarzutu.

 

Jednak w związku z tym, że chciałbym zamontować do niego pełne błotniki szukam czegoś co zastąpi mocowanie, ale również

kogoś kto praktycznie tego używa i może podpowiedzieć co konkretnie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że chcę błotniki w takim stylu, tylko matowe

 

http://i90.twenga.com/sport/blotnik-do-roweru/sks-blotniki-pelne-atb-tp_1475680786684092300f.jpg

 

a nie jakieś plastiki wartości dobrego piwa, które będą mi się telepać na boki przy byle ruchu

Pozostaje kupić te błotniki i pomalować je czarną farbą matową. Ja tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedzi :) Czy Evado z 2015 jest rzeczywiście gorsze od tego z 2014? (jest spore prawdopodobieństwo że będę mógł zakupić Evado 7.0 z 2015 za kwotę 3400-3500zł - czy w takim wypadku opłaci się kupić rower czy lepiej szukać z 2014 za kwotę 3500zł?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wierzyc specyfikacji to evado na 2015 ma gorszej klasy przednią przerzutkę, reszta jest to samo. Jedynie waga jest trochę inna ale to jest prawdopodobnie błąd w opisie. Nie możliwe aby rower na tych samych podzespołach ważył 1 kg więcej. ^_^ Więc nie ważne czy z 2014 lub 2015 roku, patrz na którego dostaniesz najlepszą cenę. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...