Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak więc i ja stałem się posiadaczem tego cudeńka ;)

Na dniach powinna przyjść stacja dokująca, program już kupiłem. Pełno znajomych mówi, że to naprawdę dobry sprzęt. Póki co jestem zadowolony, ale w całości będzie jeszcze lepiej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Miło nam poinformować, że prowadzony przez nas sklep internetowy www.hurt.com.pl został niedawno po raz trzeci z rzędu (za lata 2014, 2013, 2012) oceniony przez internautów jako najlepszy w Polsce w kategorii ELEKTRONIKI UŹYTKOWEJ. 

 

Pragnąc uczcić ten sukces i podzielić się naszą radością, udostępniamy Państwu na tę okoliczność kod rabatowy: ceneo2014, który umożliwi dokonanie zakupów z rabatem do 15% na cały asortyment w sklepie www.hurt.com.pl Kod jest ważny do 15-02-2015. "_________________

Info z innego forum, nie sprawdzałem dokładnie bo mam problem z netem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam pytanie, czy każdego dnia muszę resetować dane by licznik mierzył je naliczał osobno, a nie jako jeden dłuuuugi dzień? ;)
Trochę czytałem tego z poprzednich stron i szczerze już się gubię ;)

Z tymi LOGami mi się po prostu już miesza. Jakeś wskazówki?
Od razu mówię, że z samego Data Center korzystam od kilku dni i jeszcze próbuję się rozeznać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Mam pytanie, czy każdego dnia muszę resetować dane by licznik mierzył je naliczał osobno, a nie jako jeden dłuuuugi dzień? ;)

Trochę czytałem tego z poprzednich stron i szczerze już się gubię ;)

 

Z tymi LOGami mi się po prostu już miesza. Jakeś wskazówki?

Od razu mówię, że z samego Data Center korzystam od kilku dni i jeszcze próbuję się rozeznać ;)

 

Licznik zapisuje wszystko jako jeden trening, ale potem możesz to podzielić w data center. Tzn. jeżeli masz logi np. z 3 dni, wgrywasz trzy razy log z licznika i z każdego usuwasz inny odcinek... w Ten sposób masz trzy osobne logi treningu.... A gdzie to podzielać to trzeba patrzeć albo na puazy albo sobie zaznaczać lapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...