Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Swój klucz licencyjny masz zapisany na swoim koncie na serwerach Sigmy.

Przynajmniej ja tak mam.

Z tego co też pamiętam podczas pierwszej instalacji wymagane było założenie konta aby aktywować software.

Download

www.sigma-data-center.com

 

Pozdrawiam

 

Konto mam na www.sigma-data-center i właśnie się na nim zalogowałem, tylko nie mogę znależć w którym miejscu jest ten  klucz licencyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem. to jest pod napisem; Tu zobaczysz przypisane klucze do oprogramowania.

Key: 0000-00000-00000-00000

Zaraz sprawdzę czy na laptop pójdzie.

Serdeczne dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.


Otwieram stronę na tablecie loguję się na sigma data center wpisuje klucz licencyjny w ACTIVATE MANUALLY klikam activate i nic. Nie wiem czy nie w tym miejscu to wpisuje czy to może wina tabletu bo oprogramowanie nie takie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ... na tablecie masz Sigma Data Center i na tablecie starasz się odpalić soft ?

Jak tak to czy jest to tablet z systemem Windows ?

Czy tylko www odpalasz i robisz jakieś czynności w panelu swojego konta ?

 

I na koniec bo zaczynam mieć wątpliwości ...

Key który podałeś to  rzeczywiście "same zera" czy wpisałeś je tylko żeby przedstawić format klucza ?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I mnie dopadł niestety pewien irytujący problem, może ktoś poratuje dobrą radą. Mianowicie wiesza mi się wskazanie pulsu, myślę że problem leży po stronie paska a nie licznika bo po zresetowaniu synchronizacji prędkość i kadencję czyta od razu a puls nic. Dzisiaj odciągnąłem sobie pasek od klatki tak, żeby tylko on przestał czytać i później przez jakieś 3km licznik nie wykrywał pulsu. Reszta trasy bez problemów. Czasami jest tak, że przez kilka kilometrów pokazuje ciągle jedno wskazanie chociaż puls ewidentnie mi się zmienia. Bateria wymieniona na nową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak trywialną rzecz jak wymiana baterii nie pytam.

 

Jak masz czujnik, który wpinasz na "napy" paska to kiedyś miałem przypadek że uszkodził mi się własnie pasek na klatkę.

Z tego co pamiętam dało się to namierzyć miernikiem rezystancji..

Materiał przewodzący zwyczajnie się przełamał przy napie o ciągłego ściągania czujnika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ośmiu miesiącach użytkowania pożegnałem się z ROX'em. Z licznika byłem bardzo zadowolony i polecam każdemu kto celuje w tego typu sprzęt.

Mam nadzieje, że będzie służył tak samo bezproblemowo nowemu nabywcy, który może jest tu gdzieś między nami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę ... to nie są telefony do których połowa Chin produkuje nędznej jakości szybki.

Jest to urządzenie hermetyczne i "nierozbieralne" bo zgrzewane ultradzwiękowo.

Nawet Sigma jak już uzna swoja winę to nie serwisuje tylko wymienia sprzęt na nowy.

Jak nie masz pękniętej tylko porysowana to drobniutki papier ścierny od 1200 i drobniej a potem polerka ... na finisz dobra jest pasta do zębów.

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A samą przednią szybkę ROX'a mozna gdzieś dostać?

Witam

A samą przednią szybkę ROX'a mozna gdzieś dostać?

 

Nie bardzo. Mi  się uszkodziła to próbowałem kupić i nic z tego, w końcu dałem ogłoszenia na  necie że kupię uszkodzonego roxa z  dobrą szybką i jeden się znalazł. Ale z wymianą to nie taka proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej. Mam nadzieję że temat nie umarł.

Mam takie pytanko. Po przejechaniu w maju pięć razy po

1- 43,30km

2- 42,97km

3- 39,70km

4- 2,13km

5- 40,07km =  168.17km

i tak mi zliczył SDC i do tego momentu jest ok.

Ale licznik zliczył  mi sumę przejechanych 368km od kwietnia i z tym też się zgodzę. Czyli SDC nie zlicza sumy  km które się przejechało a nie wprowadzało do SDC tylko kasowało wycieczki w liczniku po mimo zliczał do total km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra, przeczytałem 7 pierwszych stron.

Już jestem zakręcony, a odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie nie znalazłem.

Czy poza funkcjami związanymi z wysokościomierzem barometrycznym oraz designem są jakiekolwiek różnice między ROXem 6.0 Cad a ROXem 5.0 Cad??

Pytam zarówno o funkcjonowanie samego licznika, obsługę, ilość funkcji, podłączanie do komputera, generalnie o wszystko.

Bawiłem się na stronie Sigmy obydwoma symulacjami równolegle i różnic (poza wyżej wymienionymi) się nie doszukałem. Ktoś ma jakieś doświadczenia, porównanie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując 5 do 6`stki to najlepszy w 6`ce jest właśnie altimetr :D.

 

Nic ci tak dokładnie nie zmierzy przewyższeń jak właśnie altimetr ...

Dane wysokości z GPS są wiarygodne tylko i wyłącznie po skorygowaniu względem zewnętrznych danych topograficznych.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jesli już tworzę wykresy to z danych mapy a nie gps, bo różnice są nawet kilkudziesięciometrowe. Tym samym wskaźnik wysokości w liczniku uważam za zbędny balast.

Dalej jednak nie otrzymałem jasnej odpowiedzi na pytanie czy poza designem i owym altimetrem są jakieś różnice między tymi licznikami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź rozwiewającą wątpliwości.

Chciałbym jednak zauważyć, że ich porównywarka jest - nazwijmy to - "mało wiarygodna".

Podczas wczorajszych zabaw "demami" liczników korzystałem też z porównywarki.

Z ciekawości dorzuciłem do puli BC16.12 i się okazało, że porównywarka nie zaznaczała niektórych funkcji posiadanych przez licznik "A", po to żeby kilka linijek niżej dodać tą samą funkcje dla licznika "A" a z odznaczonymi pozostałymi licznikami które zaznaczyła we wcześniejszej linijce kilka wierszy wyżej.

Tym samym nie mogę oprzeć zakupu takiego urządzenia o tak niedopracowane narzędzie i wolałem dopytać osób które miały z licznikami styczność.

Jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem Rox 6.0 i testuję od kilku dni i pulsometr doprowadza mnie do szału. Czy ktoś uporał się z jego zawieszaniem na stałych wartościach bądź całkowitym zaniku odczytu i miganiu na pozycji 0? Dodam, że kadencja i inne parametry od początku działają bez zarzutów. Nie wiem czy to jakieś chwilowe przejście, elektrostatyka czy od razu reklamować? Co prawda baterii nie wymieniałem jeszcze bo nigdzie nie mogę dostać od ręki cr 2450. Wymieniałem jedynie w pasku, ale to nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...