Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również występują wspomniane 'usterki'. Osobiście mi to nie przeszkadza jeśli chodzi tylko o godzinę. Reszta parametrów zgadza się w 100%. Kwestie godziny zawsze korygowałem z telefonem więc wielkiej tragedii nie ma, jednak może to być uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to podlega zgłoszeniu reklamacyjnemu dopuszczalne są pojedyncze sekundy na dobę a nie minuty.

Jednak z wypowiedzi wynika że wszystkie/większość tak ma co sugeruje błąd w oprogramowaniu.

Jeżeli Sigma o tym nie wie to może zwyczajnie nie mieć przygotowanego oprogramowania łatającego ten błąd i po wymianie licznika na nowy błąd pozostanie.

 

Moim zdaniem najlepiej napisać bezpośrednio do suportu Sigmy aby im naświetlić sytuację, polski dystrybutor może nie mieć wystarczającej wiedzy w tym temacie.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdań od siebie napiszę o ROX 6.0:

Generalnie wypaśna za tą kasę!!!a miałem wiele (droższych gadetów!).

Wysokościomierz bardzo dokładny. U mnie zeagr nie spóźnia itp, ale nie używam stacji dokującej.

Roxa uzywam na przemian w szosie i mtb od poczatku kwietnia. Teraz dopiero padła bateria w liczniku. Ale chyba tylko raz pokazał że za słaba bateria a tak zero powiadomień. Napoczątku przestaje łapać sygnał z pulsometru a po jakiś 2 - 3ech tygodniach  z nadajnika prędkości. Podczas podprowadzania na niektórych ściankach w górach (tak chyba poniżej 5km/h) nie mierzy prędkości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od początku stycznia i dopiero teraz padła mi bateria :) przejechałem ponad 2500 km :). A co do problemu z godz to mam ten sam problem i również używam stacji dokującej. Ale zbytnio nie przeszkadza mi to gdyż zawsze jak wstaje rano koryguje godz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że to wina stacji dokującej. ponieważ po korekcji zegarka nie wpinałem go do stacji dokującej ani do roweru leżał na półce przez parę dni.

Znajomy ma mi pożyczyć swój rox 6.0 bo na razie nie jeżdzi u niego zegarek jest ok to pojeżdżę na dwa liczniki. Zobaczę jakie będą róznice w odczytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzisiaj dotarl do mnie ROX 6,0.Pierwsze wrażenie jakie na mnie wywarł to extra nowoczesny wygląd,czytelny wyświetlacz i duzo informacji na wyświetlaczu.Jedynym mankamentem w/g mnie to słabe zapięcie,ale to już tylko moja sugestia.Licznik zamontowany jutro test :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po połowie sezonu od nowości po intensywnej jeździe, zero luzów, wszystko trzyma się na swoim miejscu ;)

Czy w tym liczniku ROX 6,0 pokazuje nam aktualne nachylenie w % ? z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

Niestety Brak nachylenia w %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pokręciłem na nowym liczniku.Działa bez zarzutu,nie zrywa połączenia,opaska piersiowa szybko się łączy z licznikiem,działa na suchej skórze bez problemu.Wyświetlacz duży i czytelny.Żałuje tylko,że nie kupiłem opcji z kadencją.Polecam Rox-a 6,0 :) dobrze wydane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       Kolego, dokup sam czujnik kadencji za 70 zł, a po założeniu go na rower licznik sam go "odnajdzie". I będziesz miał cały chodzący zestaw.

      Po waszych postach popatrzyłem na wskazywaną godzinę przez mój Rox 6,0. Konfigurowałem go 4 miesiące temu zgodnie z radiowym sygnałem z zegarów atomowych. I licznik nadal pokazuje zgodny z nimi czas. Więc nie ma żadnego "przekłamania". Nie mam zestawu do odczytu danych w komputerze.  Po wspomnianych miesiącach używania jestem z licznika bardzo zadowolony. Cena nieco wysoka, ale jakość wyjątkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...