Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem prawie przekonany do rox 6.0. Mam tylko jedno pytanie.

Poniewarz jeżdżę po pięknym terenie gór świetokrzyskich :) to zależy mi na funkcji nachylenia zjazdu-podjazdu... itp.

Czy ten licznik posiada takie możliwości?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki!

Właśnie przeglądałęm szczegóły na ściągniejtej instrukci PDF.

i skłonił bym się na rox 8.1.

Ma ktoś jakieś doświadczenie z rox 8.1 bo coś mało o nim w necie?

A rox 10 też spoko tylko jak dla mnie zbędny ten GPS, to bardziej dla wysoce zaawansowanych kolarzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dla miłośników stravy :P

 

Ja się zdecydowałem na 6.0, bo w sumie to co 8.1 prezentuje to mi się kompletnie by nie przydało. Różnica głównie jest w częstotliwości zapisywania logów (a jak nie masz stacji dokującej to w sumie po co to). Wg mnie jak już kupować wyższy model niż 6.0 to 10.0 bo ma gps i obsługę ant+, czego niższe modele niemają. Ewentualnie garmin edge 500/510.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chciał to za kilka miesięcy będę sprzedawał swojego sigme roxa 6.0 CAD z kompletem na drugi rower, podstawką na trzeci i stacją dokującą do kompa. Zamiast tego garmian edge 500 sobie sprawię, ale głównie z powodu potrzeby nawigacji w średnio znanych terenach, a telefon się do tego celu u mnie nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik 6.0 CAD (sensory cad + spd + hr) kupione w okolicach maja/czerwca poprzedniego roku w bikershopie w Katowicach. Komplet na drugi rower (cad + spd bezprzewodowe) i podstawka na trzeci przewodowa pod koniec poprzedniego roku. Raczej nie będę sprzedawał niecałego, ciężko to będzie potem sprzedać resztę, a nowy komplet na drugi rower to prawie 200zł, stacja dokująca prawie 100zł (i ciężko ją kupić). Całość bym oddał za 450zł (nówka w necie kosztuje 420zł + drugi komplet + trzecia podstawka i stacja dokująca to 750zł ponad by wyszły nowe).

 

Zaraz pewnie packą dostanę od moda za nie pisanie w odpowiednim dziale... ;) Jakby co to PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla, ale jakby ktoś chciał testować łączenie logu z sigmy rox 6.0 z tym co gpx wypluwa to niech napisze PM. Jeżeli ktoś ma inny model licznika niż 6.0, a też chce testować to proszę o załączenie pliku slf.

 

 

EDIT:

 

http://scr.hu/6p9/7mce4 -> tak wygląda efekt końcowy. Przy takiej odległości mam rozbierzność 54.9km ze stravy i 55.09km z licznika, czyli niecałe 200m. Ciężko będzie to poprawić, bo sigma nie zapisuje czasu kiedy co zostało zalogowane, więc nie mogę tego nanieść na log gps tak aby się wszystko fajnie zgadzało. Przy 55km i średniej 25km/h to jest rozbierzność 20-30sekund na koniec, sigma rox 6.0 ma logowanie co 10 sekund, więc i tak całkiem nieźle to wyszło ;) Dodam, że mój gps z telefonu koszmarnie działa, więc jak ktoś ma dokładniejszy loger to całkiem spora szansa, że różnica będzie mniejsza i całość będzie jeszcze dokładniejsza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to w formie strony www, teraz w międzyczasie robie nudne rzeczy, żeby to wyglądało jakotako i dodaje wszelakie nudne rzeczy typu polityka prywatności itp... :P Całość będzie dostępna za darmo, bo i tak jak 10 osób z tego będzie korzystało to będzie cud :) Jak ktoś chce to mogę mu poskładać z gpx i slf jeden wykres, bo w tej chwili to działa u mnie lokalnie już (i przy okazji ktoś oprócz mnie będzie testował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interwał nie ma znaczenia, to co napisałem doklei to dla każdego ustawionego interwału. Podeślij mi proszę plik slf na prywatną wiadomość, zobaczę jakie są różnice pomiędzy 6.0 a 9.1, najlepiej jakby był wygenerowany w sigma data center 4.0 (mile widziany też plik gpx do tego, przetestuje sklejanie u siebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla, ale jakby ktoś chciał testować łączenie logu z sigmy rox 6.0 z tym co gpx wypluwa to niech napisze PM. Jeżeli ktoś ma inny model licznika niż 6.0, a też chce testować to proszę o załączenie pliku slf.

 

 

EDIT:

 

http://scr.hu/6p9/7mce4 -> tak wygląda efekt końcowy. Przy takiej odległości mam rozbierzność 54.9km ze stravy i 55.09km z licznika, czyli niecałe 200m. Ciężko będzie to poprawić, bo sigma nie zapisuje czasu kiedy co zostało zalogowane, więc nie mogę tego nanieść na log gps tak aby się wszystko fajnie zgadzało. Przy 55km i średniej 25km/h to jest rozbierzność 20-30sekund na koniec, sigma rox 6.0 ma logowanie co 10 sekund, więc i tak całkiem nieźle to wyszło ;) Dodam, że mój gps z telefonu koszmarnie działa, więc jak ktoś ma dokładniejszy loger to całkiem spora szansa, że różnica będzie mniejsza i całość będzie jeszcze dokładniejsza.

 

 

Witam,

 

Czy mógłbym się przyłączyć do testowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu licznika, ze względu na cenę wybór rozstrzygnie się pomiędzy sigmą rox 5.0 a 6.0. No tylko nie wiem który wybrać, który jest lepszy?A czy ten log mogę wykorzystać jako dane treningu np w endomondo, tzn czy uzyskam trzy wykresy, kadencję, tętno i prędkość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...