Skocz do zawartości

[wyprawa] Leniwa objazdówka po GRECJI - wrzesień 2014. Chętni?


majvicola

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! :)

Poszukujemy chętnych na wyprawę rowerową PO Grecji. Planujemy trzymać się raczej kontynentu i przede wszystkim: ODPOCZĄĆ, a więc nabijanie kilometrów, liczenie dystansów itd nie wchodzi w grę ;) Chcielibyśmy jeździć sobie od miasteczka do miasteczka, spać na plaży itd.

Do Grecji zamierzamy się dostać samolotem (Ryanair), konkretnie z Warszawy do Salonik. Powrót także stamtąd. Dokładnie nie wiemy jeszcze w jakim terminie (urlop), ale są dwie opcje (chyba, że ktoś coś wie o tańszym transporcie z rowerami w pierwszej połowie września)

30.08 - 16.09 = 185zł + 219zł (+474 za rower w obie strony) = 878zł

30.08 - 13.09 = 185zł + 261zł (+474 za rower w obie strony) = 920zł

 

A teraz może troszkę o nas:

jesteśmy sympatyczną parą (Ola, 23 i Tomek, 30), mieszkamy w Krakowie i jeździmy na rowerach ;) Po zeszłorocznej, intensywnej wyprawie do Chorwacji potrzebujemy nieco luzu, stąd też pomysł leniwej objazdówki po pięknej Grecji :) Zero ciśnienia i kilometrażowych ambicji, czysty relaks.

 

Niniejszym otwieramy dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Jesteśmy młodym małżeństwem z warszawy i poszukujemy towarzyszy do wspólnych wypraw na dwóch kółkach. Podoba nam sie inicjatywa "leniwa" bez spinki ponieważ lubimy rowery ale nie jesteśmy "zawodowcami". Z powodów finansowych Grecja chyba jest poza naszym zasięgiem...myśleliśmy raczej np. o trasie stu jezior w Wielkopolsce, natomiast co do terminu to tylko 2 połowa sierpnia. Wiem że to nie to o czym pisaliście ale jeżeli nikogo nie znajdziecie to zapraszamy. p.s Tak czy siak jakby co jesteśmy otwarci na inicjatywy w przyszłości :)

Pozdrawiamy serdecznie!

Kasia i Janek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Planuję w sierpniu ( 2 połowa) wyprawę z Salonik do Istambułu chętnie bym się do was podpiął gdybyście jechali w tamtym kierunku. Ps. Podróż do Salonik busem bo boję się latać i poza tym dużo taniej. Jeśli jesteście zainteresowani dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W chwili obecnej jestem w fazie planowania podróży jak i szukania przewoźników. W zeszłym roku przejazd autokarem do chorwacji z rowerem w tą i z powrotem kosztował mnie 415pln. Jeśli bylibyście zainteresowani szczegółami możemy się kiedyś umówić na gg lub zgadać mailowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też jestem za! Co do autokarów niewiele zabiera rowery, a cena standardowa to 640 zł (!)

 

Ale i nasze plany uległy zmianie: lecimy do Aten

Warszawa - Ateny 2.09 Ateny - Warszawa 15.09 (12 dni pobytu) i koszt to 682 zł (LOT - tania środa) cena zawiera już rower!

 

A więc, chętni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...