Skocz do zawartości

[5500zł] rower szosowy Kellys


Rekomendowane odpowiedzi

Za taką cenę z osprzętem tylko Tiagra, to trochę słabo. Planet X - prawie full Ultegra + karbon w podobnym budżecie.

https://www.planetx....tegra-road-bike

Minus. W Polsce tego roweru nie kupisz. Trzeba kupić bezpośrednio w GB.

 

Właśnie ... ja chce cos co można kupic na miejscu max do 5,5tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Kellys produkuje jedną ramę karbonową dla wszystkich modeli, a to oznacza że w najniższym URC 3.0 masz to samo co w topowym URC 9.0, tyle że w innym kolorze.

 

Jeżdżę na URC 7.0 2013 w rozm. S i jestem bardzo zadowolony. Rama jest ___bardzo___ sztywna, genialnie przyspiesza i wymusza aerodynamiczną, pochyloną pozycję dzięki dłuższej górnej rurze. Tłumienie nierówności niestety dość średnio, tak widelec jak i sztyca podsiodłowa nie dają dużego komfortu, to nie jest rower dedykowany do jazdy długodystansowej a do ścigania. Na początek sezonu zakładam Syntace Hiflex i jak się plecy przyzwyczają to po miesiącu z powrotem Ritcheya :-).

 

Jeśli chcesz zaoszczędzić to zapytaj w rower-sport.pl czy mają URC 3 z rocznika 2012-13. Widziałem kiedyś u nich przecenę z 1500zł na ten model. Od 2014 różni się malowaniem ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...