Skocz do zawartości

[do 3000zł] Dla cięzkiego faceta, mtb na ścieżki nad wałami


geforc

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądać to tam nie masz specjalnie czego tym bardziej, że jak napisałeś nie znasz się. Twój problem to tylko wybór odpowiedniego rozmiaru ramy a to da się zrobić po przymiarce do podobnego geometrią tańszego modelu. Iść do sklepu  po prostu pogadać.

 

Co się tyczy konkretnego modelu to jak masz możliwość dołożyć do 4.0 to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, przy takiej wadze bikera damper w fullu będzie działał na bardzo wysokim ciśnieniu, a punkty obrotu wahacza będą bardzo mocno obciążone = szybkie zużycie, do tego tył będzie mało sztywny bocznie, to ma być propozycja dla ciężkiego rowerzysty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednocześnie rowna sie to wiekszej wygodzie i mniejszym obciazeniu w kregoslupie ledzwiowym, kiedys moja waga wynosila blisko 120 kg osoby otyle uprawiajace sporty sa bardziej podatne na uszkodzenia kregoslupa i kolan wszelkie dyskopatie i przepukliny miedzy kregowe. Ja jestem jak najbardziej za hardtailem jednak powtarzam. Dalem tylko propozycje .

 

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie co sprzedaje m.in. Romety i facet stwierdził że 20 cali rama i 29 cali koła to zdecydowanie za dużo dla mnie... ze taki rozmiar to dla kogos powyzej 185cm...

 

 

Co byście powiedzieli na model RAMBLER 650b 3.0 w 19 calowej ramie ? lub taki sam ale 4.0... no wlasnie, warto doplacac 1000zł do 4.0 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...