Skocz do zawartości

[Co kupić?] Pomoc w wyborze Trekking-a


zbychumax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić pierwszy rower dla siebie do jazdy rekreacyjnej jak i krótkich dystansów około 15km w jedną stronę. Wybrałem już rodzaj roweru i oczywiście jest to trekking o rozmiarze ramy 21 (mam 178cm).

Mam do wydania nie więcej niż 1500zł na nowy (nieche używanych). Prosił bym doświadczonych forumowiczów o propozycję i porady CO KUPIĆ?

Nie chce iść do sklepu i żeby mnie w balona robili, wcisną mi rower z wadami konstrukcyjnymi. Chcialbym jak najlepszy rower do 1500zł. Z góry Dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym rozmiarem to dobrze sprawdz w sklepie, ja majac 178 wzrostu mam Trekkinga 19, 21 byl dla mnie za duzy (Kross Trans Global)

 

Tu przesadziłeś - masz ewidentnie za małą ramę - ale to Twoje prywatne zdanie i problem.

Autot tematu lepiej wie co na niego pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rower kupiony! Z racji tego że w najliższym sklepie (35km) nie mieli Kands Elit Pro, wybór padł na tańszego Kands Alfa City za 1100 z licznikiem gratis. Dziś po kupnie zrobiłem 6km i jeździ mi się bardzo dobrze acz kolwiek siodełko mogło by być bardziej miekkie albo amortyzowane. Za kilka dni dodam fotki. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem rame 21. Miedzy ramą a jajeczkami mam 1cm prześwitu a jak siedzę to dotykam palcami podłoża idealna dla mnie była by 20 ale takiej nie mam w tym modelu. Rama 21 bardziej mi się podoba, poniewasz mięszy ramą poziomą a rurą pionową podsiodłową jest prawie 90 stopi co czyni go z wyglądu na szosówkę a kolarzowki są piękne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Zastanwiam się nad zakupem roweru trekkingowego. Wcześniej myślałem o szosie, ale stwierdziłem że trekking jest praktyczniejszy i wygodniejszy:)

Moje pytanie brzmi: co polecilibyście do ok 3000zł?
Co sądzicie o tym rowerku : http://www.kross.pl/pl/2013/trekking/trans-global w cenie 2600 zł rozmiar "L"

Czy może warto przerabiać ten rower: http://www.bikekatalog.pl/2010/rowery/40/Kellys.Salamander.grey/ w rozmiarze 21" na trekkinga?

 

Dodam że mam 177cm wzrostu, długość nogi 86cm.

 

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...