Skocz do zawartości

[Przerzutka Tył] Jaka do ramy Azonic Evolution Hardtail


ravic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum i niestety muszę przyznać, żę jestem laikiem w tematach rowerowych.

Kupiłem używaną ramę Azonic Evolution jako pomysł na przekładkę ze zwykłego "górala" na lżejszą rame.

Od razu okazało się że połowa elementów nie pasuje :P .

 

W tym momencie zastanawiam się nad tylnym bocianem czy jak to się poprawnie nazywa.

Jest tam jakiś montarz ale nie wiem co dokładnie tam podpasuje, wiem na pewno żę nic ze zintegrowanym ramieniem .

Załanczam fotę tego montarzu . Dodam iż z przodu był założony bocian Shimanow Alivio (mam go nadal) .

Rame rozbieram całkowicie bo  będe ją odmalowywałbo wygląda dość dramatycznie :P .

 

Tylnych zębatek na kole mam 7 i największa ma napis MF-TZ07, shimano oczywiście.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

ps : przepraszam za literówki ale wylał mi się sok na aptopa i teraz sie klawisze kleją .

post-172981-0-81853000-1396026416_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zawuażyłem zbyt późno fakt nazewnictwa na forum .

 

A co do samej przerzutki to raczej coś niedrogiego, Acera ub cos podobnego tylko właśnie nie wiem co do tego haka pasuje .

Na oku mam :

-shimano tz-50

 - sunrace m40

 

I pytanko,jeśli przerzutka jest na 8 zebatek to będzie współpracować z 7-dmioma ?

Ogólnie to nie mam jakoś konkretnej ceny na myśli, tylko bardziej chodzi mi o to co tam można wsadzić .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...