Skocz do zawartości

[buty] Wygodne sportowe buty na co dzień


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zacznę od tego że do tej pory chodziłem w nike air max 90 i pomimo tego że już kawałek podeszwy mi od nich odpada to przez komfort tych butów nie mogę sobie znaleźć nowych.
A więc poszukuje butów do 250zł. Mam trzy wymagania aby były wygodne jak air maxy, tańsze od nich i wytrzymałe. No i muszą być w stylistyce raczej sportowej (podoba mi się stylistyka sportowych butów z lat 80-90).

Macie jakieś swoje sprawdzony buty? Co mi polecicie?
Czytając forum doszedłem do wniosku że jest tutaj masa ludzi która ceni sobie rzeczy dobre praktyczne wygodne i dobrze wykonane tak więc to idealne miejsce na taki temat.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://1but.pl/adidas-pro_play-g60538-34383
Mam je od sierpnia, bardzo wygodne, wbudowana wkładka anty - płaskostopowa (pierwszy tydzień był dziwny, później stopa się ułożyła). Wygląd MEGA. Odlskool :P, co prawda na boku pojawiły się małe pęknięcia przy paskach, ale buty bardzo eksploatowane.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chodże już od ponad roku w ADIDAS V RACER komfort bardzo wygodny podobny do Air Maxów. Kolejny plus to owe buty są w wersji nylon i skóra także jak wolisz. Ogromny wybór kolorystki od klasyczno czarno-białych do zielono niebieskich. I ich cena jest w miarę ok około 200zł. Trochę mam już nich przechodzone i na razie nic się nie odkleiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Adidas ZX 750. Oldschoolowa stylistyka, a do tego baaardzo wygodne. Sam posiadam takie obuwie i zastanawiam nad kupnem kolejnej pary, tylko w innej wersji kolorystycznej.

 

Przykład: http://www.theillest.pl/wp-content/uploads/2013/06/Testy-i-recenzja-adidas-Originals-ZX-750-1-1.jpg

 

I sprawsz jeszcze ofertę New Balance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z new balance jakby Ci podeszły to model 501, mam je ponad dwa lata jako jedyne buty, użytkowane na codzień. Wygodne, lekkie i mocne. Ze dwa miesiące na budowie jeszcze przechodziły i trzymaa sie mimo, że podeszwa gładka jak szkło. Jak kupowałem to były za 200 zł, teraz trochę drożej ale może coś się jeszcze da ustrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ZX750 są ultrafajne ale raczej nie zmieszczą sie w budżecie.

 

Ja swoje dorwałem w promocji w jakimś sklepie internetowym i dałem za nie z przesyłką niecałe 260 zł.. Jak znajde ten sklep to podeślę Ci na privie, co by nie odwalać krypciochy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX 750 wydają się bardzo fajne w niektórych kolorystykach, pochodziłem trochę po sklepach to ich cena to około 300-319zł.
Możecie napisać coś o ich wytrzymałości? Szukam butów na co dzień i jeśli te zx są wytrzymałe na tyle że mi długo posłużą to pewnie by się znalazło dodatkowe 50zł na ich zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem jakiś czas temu butów do biegania, kupiłem buty Nike, modelu już nie pamiętam. Po 30 min na nogach wiedziałem, że je odsyłam(niestety nie przymierzałem ich wcześniej) i szukam innych. Wybór padł na Asics Oberon 5. Cena była porównywalna, ale Asics biły Nike o kilka klas, jezeli chodzi o wygodę i komfort użytkowania.

asics-gel-oberon-5-9001_0_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z new balance jakby Ci podeszły to model 501, mam je ponad dwa lata jako jedyne buty, użytkowane na codzień. Wygodne, lekkie i mocne. Ze dwa miesiące na budowie jeszcze przechodziły i trzymaa sie mimo, że podeszwa gładka jak szkło. Jak kupowałem to były za 200 zł, teraz trochę drożej ale może coś się jeszcze da ustrzelić.

Chodzę często w tych samych, w których biegam. Dla mnie są 4 najlepsze marki: New Balance, Asics, Under Armour, Mizuno. I to polecam. Ostatnio ustrzeliłam buty do biegania Under Armour. Dobra amortyzacja, solidnie wykonane, bajer kolorystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja na swoje jesienne przejażdżki rowerowe i jogging wybrałam buty New Balance, to moja sprawdzona firma do ktorej mam przekonanie...a  liczy się przede wszystkim komfort stopy. Kilka dni temu,zakupiłam identyczne jak na zdjęciu w poniższym linku  http://theavenue.pl/product-pol-31545-New-Balance-850RKG.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...