Skocz do zawartości

[aplikacja] zamiast Endomondo:Navime, Moje Trasy, Bike Computer...inne


Gość PiotrowskiGD

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbujcie także http://ridewithgps.com/ niezłe, choć z aplikacją nie miałem dotyczenia.

 

Polecam, chociaż jeszcze musze lepiej przetestowac aplikacje, strona jednak wyglada bardzo dobrze, ukierunkowana jedynie na rower.

 

W następny weekend mam zamiar włączyć wszystkie aplikacje na Nexusie 7 i zobaczymy która aplikacja zadziała najlepiej.

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich przygodach z Endomondo postanowiłem przejść na Stravę. 

Nie wiem co się stało ale po przejechaniu 8 km licznik na Endo pokazywał 1 km, czas w jakim przejechaem 8 km. Sygnał był dobry, otwarta  przestrzeń. Dwa dni później kiedy zatrzymałem się na światłach liczniki stanęły i dłuugo nie chciały ruszyć. Wyniki wypatrzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwolę sobie odpowiedzieć na następne pytanie, które padnie. Nie, interfejs Endomondo nie ma możliwości wyeksportowania wszystkich treningów naraz. Kiedyś widziałem skrypt, który robił to za nas, ale jak szukałem parę dni temu, to nie udało mi się go odnaleźć.

 

Kolejna pozytywna opinia o Stravie - przez przypadek wczoraj, po przyjeździe do pracy rozpocząłem nowy trening i zrzuciłem aplikację w tło. O tym, że Strava działa zorientowałem się dopiero po ponad 6 godzinach, a mimo to, zostało mi jeszcze kupa baterii. Dzisiaj próbowałem to samo powtórzyć z Endo Pro (które teoretycznie ma zmniejszony pobór prądu względem wersji standart) z włączoną funkcją oszczędzania baterii - gołym okiem widać było, że endo zjadło dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nadszedł czas na zmianę telefonu. Wpadła mi w oko Lumia 920 tylko nie wiem czy istnieje jakaś sensowna aplikacja na WP.. Jest niby endomondo. Druga sprawa, czy bateria w takim smartfonie wytrzyma rejestrowanie trasy przez np 8 godzin? Bo mój stary Samsung Galaxy Gio wymięka po ok. 4-5. Zastanawiam się pomiędzy SGS3 i tą Lumią i ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja używam runtastic pro na Lumii 820

 

Sent from my RM-825_eu_euro1_217 using Tapatalk

Witam ja używam runtastic pro na Lumii 820

 

 

 

Sent from my RM-825_eu_euro1_217 using Tapatalk

8 wytrzymuje testowane

 

 

 

 

 

Sent from my RM-825_eu_euro1_217 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...