Skocz do zawartości

[do 600 zł]MTB Pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić rower dla siebie. Ogólnie rower bd jeździł po asfalcie i polnych drogach, czasem po lasach. Przeglądajac Allegro wybrałem 3 modele i tu pytanie który bd lepszy? Chyba że macie inne propozycje tak do 600 zł

 

http://allegro.pl/extra-ghost-se-7000-rock-shox-recon-xt-slx-okazja-i4056489864.html

http://allegro.pl/rower-kellys-magic-19-5-deore-lx-fizik-avid-fsa-i4038047248.html

http://allegro.pl/kellys-magic-deore-lx-kola26-deore-i-szy-wlascici-i4042271089.html

 

Jak nie ten dział to przepraszam i prosze o przeniesienie do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zmień Tytuł tematu bo będziesz miał nieprzyjemności z władzą forum :P (poczytaj jak powinien wyglądać tytuł)

 

A po drugie z tych trzech moim zdaniem Ghost bije resztę na głowę.

Aż się zastanawiam dlaczego ta cena taka niska i co może być z nim nie tak ;)

 

 

Edit:

Teraz zauważyłem że to licytacja xD 

Cena moim zdaniem podskoczy do około 1500 - 1700 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geiger ma rację - Ghost jest zdecydowanie najlepszy ale sprzedawany od podejrzanie niskiej ceny. Po za tym opis sprawia wrażenie jakby sprzedający nie znał się za bardzo na osprzęcie roweru - nie podał typu hamulca chociażby. Obawiam się, że po ten rower może się kiedyś zgłosić prawowity właściciel. Na Twoim miejscu zainteresowałbym się którymś z kellysów. Na początek wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem również do podanych przez Ciebie wymagań lepszy będzie rower crossowy.

W tej cenie nie ma co się oszukiwać, nie dostaniesz jakiegoś super wyposażonego roweru.

Na Twoim miejscu skupiłbym się głównie nad ramą, jej lekkością i jakością. 

Jeśli będziesz miał dobrą bazę, możesz później niewielkim wkładem wyposażyć ją w dobry osprzęt.

Dzięki czemu zrobisz sobie naprawdę fajny rowerek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 172 cm wzrostu. Wolalbym mtb gdyz bardziej mi sie podoba. rowerem bd jeździl moze ze 20 km w tygodniu bo pracuje na wyjazdach, wiec zostaje tylko niedziela na przejazdzki. Nie zalezy mi na mega dobrym rowerze, ale jak juz kupuje to chcialbym w miare dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak tylko ten koleś sprowadził ten rower i nie wie jaki przebieg jest w tym rowerze.amortyzator roc shox z tego co wiem. Nic poza tym. Właściciel twierdzi ze wszystko super chodzi. Nie wiem co robić tak szczerze. Podoba mi się dosyć ten rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go podpicował na handel  tylko i tyle, zobacz jakie żeby ma korba, jaki zasyfiały łańcuch i kaseta, przerzutki i manetki z minionej epoki, przednie koło chyba nie ot ego roweru.

 

Ja Ci napisałem, mogę sprzedać hexa z nowym napędem ale ni raczyłeś nawet od pisać więc jak chcesz to jedź do gościa, przejdź się do rowerowego i niech Cie serwisant powie co i jak bo się w kanał w ładujesz jak nic 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milicz,zagłębie rowerów z Holandii oraz Niemiec.Napisz mu że weźmiesz za 450 z wysyłką.Tyle jest warty,nie ma się czego spodziewać za sześć stów.Ale nie wygląda tragicznie,ten RS to bezobsługowy i bez blokady,a łąńcuch i napęd można wyczyścić.Koło przód inne niż tył(Mavic obręcz)Według mnie na pewno lepiej wygląda niż marketowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o hexagonie? Myślisz ze ten rower to nie wypal? A miałbyś jakieś wskazówki z allegro jakieś typy?

Milicz,zagłębie rowerów z Holandii oraz Niemiec.Napisz mu że weźmiesz za 450 z wysyłką.Tyle jest warty,nie ma się czego spodziewać za sześć stów.Ale nie wygląda tragicznie,ten RS to bezobsługowy i bez blokady,a łąńcuch i napęd można wyczyścić.Koło przód inne niż tył(Mavic obręcz)Według mnie na pewno lepiej wygląda niż marketowce.

A co powiecie na ten rowerek koles mieszka 10 km ode mnie i za 550 prawdopodobnie go sprzeda. Oto link z rowerkiem. Zgóry dzięki za odpowiedzi. 

http://olx.pl/oferta/rower-gorski-genesis-beta-b-max-CID767-ID6fXhh.html#7852ae8305. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...