Skocz do zawartości

Serwis rowerowy w Poznaniu


Duduszko

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie wpisy o serwisach rowerowych z Poznania są z przed kilku lat, więc może warto by odnowić ten temat. Kupiłem kilka dni temu używanego Kellys'a Scarpe w którym musze m.in zainstalować przednie hamulce, wyregulować przerzutki i ogółem chciałbym zrobić jego przegląd żebym był z niego zadowolony. Jaki serwis w Poznaniu jest godny polecenia i najlepiej nie za drogi ? 

Pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Coś na Piątkowie polecacie żeby zrobić duży przegląd mtb? Znalazłem najbliżej mnie BICYKL - Zdzisław Obiegała

os.Jana III Sobieskiego lub STYLOWYROWER? Ktoś tam serwisował sprzęta? Pomóżcie świerzakowi bo nie wiem czy zwozić gdzieś dalej tak jak wyżej polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zdecydowanie nie polecam serwisu rooweromania naramowicka 215,

najgorszy serwis do jakiego oddałem rower od tego czasu sam go serwisuje:).

 

Prosty przykład, piszczenie hamulców tarczowych

- serwis - koszt 450 do wymiany klocki i tarcze (xt)

 

Usunięcie problemu to do wymiany klocki na allegro klocki xtr ok 100 zł na komplet

 

jak się oddałem na serwis ogólny to miałem wrażenie że rower po prostu stał 2 dni,

nawet nie umyli...:/

 

odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@venom6

 

Ale to teraz masz pretensje do serwisu czy do siebie, że za lenistwo zapłaciłeś tyle kasy? Wymiana klocków, to akurat żadna filozofia (10-20 min roboty) i mogłeś sobie to zrobić sam. Przynajmniej nauczył byś się czegoś i oszczędził kasę ;)

Znam serwisy, które za przyprowadzenie brudnego roweru biorą dodatkowo 30 dychy lub więcej i wcale mnie to nie dziwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@provid

właśnie nie zapłaciłem, bo jakbym mógł napisać to co napisałem...:/

nie wiem czy przeczytałeś ze zrozumieniem mam pretensje do serwisu, bo nie znają się na robocie, po co wymieniać wszystko skoro można było tylko klocki

chyba doświadczony serwisant to wie, a jak oddajesz do serwisu to masz przynajmniej nadzieje że pracuje tam ktoś kto się zna.

 

Serwis ewidentnie ściemnia, to był tylko przykład z klockami, byłem tam parę razy, min polecili mi najgorszy smar do łańcucha jaki miałem

u nich najdroższy, po 50 km jazdy rower znowu do przesmarowania wg serwisanta smar "kozak" i uwierz mi nie był to smar za 10 zł.

 

Jak dobrze przeczytałeś to właśnie wymieniłem sam, bo nie mogłem uwierzyć w dobre chęci serwisu za 450 zł skoro tarcze były prawie nowe.

Poza tym to piszemy tutaj o serwisie rowerów i o tym co można polecić a co nie, więc nie wiem co Twój post wnosi do dyskusji. :icon_cool:

 

mnie też nie dziwi 30 zł za umycie ale 60 za nic już tak :icon_exclaim:

 

Peace.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Czy wie ktos czy ten serwis ogarnia wszystkie rowery czy tylko np. budżetowe ?

 

Również polecam http://www.serwis-rowerowy.eu. Chłopak robi naprawdę dobrą robotę za śmieszne pieniądze. Z drugiej strony ostatnio dałem rower do colexu aby wyprostowali tarczę. Przy okazji ,,zrobili'' regulację tylnej przerzutki która została wyregulowana tylko na papierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktokolwiek z Was mógłby polecić dobry i sprawdzony serwis w Poznaniu lub okolicach, w którym będą w stanie wymienić poszczególne elementy napędu (bazując na własnych komponentach) i tym samym zdiagnozować przyczynę przeskakującego łańcucha?

 

Rower miał styczność z niejednym serwisem (poza Poznaniem), ale żaden z nich nie zdołał rozwiązać problemu. Będę wdzięczny za wskazanie godnych polecenia punktów serwisowych lub zapalonych "maniaków", którzy byliby w stanie pomóc w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...