Skocz do zawartości

[Zawiercie] Niedziela 9:00


05cris05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

W każdą niedzielę (bez wyjątku) o godzinie 9 spotykamy się przy fontannach, przed dworcem i robimy wspólną 3-5 godzinną rundkę zwiedzając tutejsze okolice. Jest grupa zaawansowana i rekreacyjna ;)

 

W razie pytań, priv

 

Zapraszamy serdecznie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyłączam się do pytania xD Jaka średnia prędkość, jakie trasy mniej więcej (mam sztywniaka i w dodatku na semi slickach 1,5 od niedawna). Poza tym dopiero tak jakby zaczynam sezon, także jestem raczej bez formy, ale chętnie bym poznał szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli jest ktoś chętny na jakąś wyprawę w tygodniu, czy weekend to zapraszam na priv ;) ja bardzo chętnie!

 

na tą niedziele [06/07] jakiś konkretny plan ? macie juz wybrany kierunek jazdy ??

Zabrał bym sie z wami. Masz jakieś szczegółowe info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zielont szlak rzędkowicki jest przejezdny dla mtb? włączając aptekę, zborow okiennik po drodze?

Wszystkie są przejezdne tylko kwestia czy dasz radę podjechać czasem trzeba wprowadzać. Inna sprawa że czasem łatwo zgubić szlak. Nie przepadam o tej porze roku tam jeździć przez te suche piaski ale taki np czarny z Morska jest całkiem przyjemny mój segment: www.strava.com/segments/7087902

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wszystkie są przejezdne tylko kwestia czy dasz radę podjechać czasem trzeba wprowadzać. Inna sprawa że czasem łatwo zgubić szlak. Nie przepadam o tej porze roku tam jeździć przez te suche piaski ale taki np czarny z Morska jest całkiem przyjemny mój segment: www.strava.com/segments/7087902

 

start Za-cie , potem okolice podzamcze, ogrodzieniec, kierunek świniuszka i potem na podlesice, ?? coś sie znajdzie fajnego ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

coś sie znajdzie fajnego ??

Pytasz coś? To chyba kwint esencja Jury najwyższe wzniesienie w Podzamczu i największe ruiny zamku. Podlesice to Góra Zborów raj dla wspinaczy ale nie tylko, Świniuszka ostry podjazd i ostry downhill  :yucky:. Wszystko zależy jakie drogi/ścieżki i jakim rowerem kolega dysponuje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie mam na oku taką trasę:

niebieski z Za-cia na południe , potem przeskok na czerwony na kierunek Hutki Kanki i górę Chełm , potem zielony i pętla wokoło Świniuszki , potem zielony na Ryczów i na północ do podzamcza . Czerwonym na Karlin, żerkowice , potem Skarżyce , Morsko , Włodowice i jakiś powrót do Za-cia. 

 

, pytanie czy jest w miare oznakowana czy będzie szukanie na navi??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę machałem pod względem oznakowania przy górze Chełm, z podzamcza czerwonym to kierować się na Górę Birów i tam trzeba się przygotować na prowadzenie roweru, maszerowanie z 20 minut bo ten piach ciężko w jakikolwiek sposób przejechać, ale całkiem przyjemna trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pytanie czy jest w miare oznakowana czy będzie szukanie na navi??
 

Te są akurat nie najgorzej, jedynie od G. Chełm do Wzgórza Żarów może być najgorzej. 

 

 

z podzamcza czerwonym to kierować się na Górę Birów i tam trzeba się przygotować na prowadzenie roweru

Ja tam rzadko prowadzę ( jest w miarę płasko) są gorsze miejsca jak choćby Wzgórza Żarów. To zależy jak bardzo piachy obeschły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskim nie jedź przez las w zawierciu bo jest błoto i ogrom robactwa,które Cię żeżre żywcem . czerwony jest spoko , polecem zielonym pieszym  na Góre  Chełm od strony Centurii - świetny,prawie górski zjazd . Co do oznakowania to ostatnio wydaje mi się,że malowali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak....teraz dobrze wiedzieć o tym niebieskim ;)) poczułem na sobie i rowerze...błoto jak cholera , ale dało rade - po drodze była jakaś rzeka więc ogarnęło sie. reszta ok , trochę piachu za G.zbirów w kierunku Skarżyc ale ujdzie . Oznaczenie faktycznie w porządku - ciężko było się zgubić [ no może raz na g.Chełm ] , ale w sumie pozytyw za znakowanie ;)    Następnym razem wybrałbym się zkimś kto dobrze zna okolice, te oznakowane szlaki to takie...dla ludzi , a ja chętnie bym jakąś dzicz zwiedził ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać czy ci wyświetliło

 

 

Znalazłem, tak myślałem nie jechałeś przez Zborów tylko Birów - generalnie bardzo ładną trasę zrobiłeś. Parę km można by lepiej przejechać ale jak na pierwszy raz nie ma co narzekać :)

 

Co to endo to wielkie gówno - jak może w ogóle być  takie opóźnienie rejestracji trasy, do tego te wysokości z d__y! "MAX WYSOKOŚĆ 568 m" i te przewyższenia też zawyżone! Chłopie przejdź na Strave bo to nie ma porównania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...