Skocz do zawartości

[29 z Decathlonu] RAFAL 700 ktokolwiek widział, ktokolwiek wie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Master za radę!

 

Nie jest to jednak jeszcze oficjalna premiera ale tylko zajawka :-). modele te były zaprezentowane na festiwalu Roc d’Azur gdzie byli również dziennikarze z BIKE którzy opisali te modele. Artykół znajdziecie tutaj:

http://magazynbike.pl/?section=12&aid=144

Jak tylko będę miał potwierdzenie że wchodzą one do sprzedaży zaprezentuję wszystkie informacje, specyfikacje, geometrie itd. Planuję też udostępnić jakiś model do testów. 

 

A tutaj zdjęcie: 

 

article_1e4b4848bce5.jpg

post-173533-0-43126700-1397201750_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Co do porównania z Rometem - zacna to marka ale zapraszam do testów... Szczególnie polecam przyjrzeć się ramie... Musicie też pamiętać o dożywotniej gwarancji na ramę, mostek i kierownicę:-)

 

 

Testy w "Bike" , jeśli znajduję tam takie kwiatki :

Rozmiar 17 cali wydawałby się zbyt mały na pedałującego mojej postury (185cm od gruntu), ale z pomocą sztycy o długości 400mm nie było problemu ze znalezieniem dla siebie dogodnej pozycji. Zaledwie 80mm mostek doskonale wspomaga szybkie zmiany kierunku jazd

 

A rzeczona rama ma 575 mm horyzontalnie, to szczerze wątpię w rzetelność testów :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie znam osobiście wszystkich testerów ale kilku owszem i to porządni cykliści...

Dopiero rozpoczynam współpracę z gazetami i portalami i Bike nie będzie jedynym który przetestuje te rowery. Będę wrzucał testy na bieżąco.

 

Pozdrawiam


Cześć 

Tak jak pisałem w jednym z poprzednich postów ten rower będzie dostępny fizycznie w dwóch sklepach w Warszawie - Targówek i Piaseczno. Resztę miast zapraszam na decathlon.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziwna jest sprzedaż tego roweru tylko w necie zrozumiałbym to jak by nie mieli własnych sklepów ale je mają

Nie wiem czemu nie może być na sklepie 2-3 szt. w różnych rozmiarach przecież te rowery nie są w kosmicznych cenach po 35tyś za szt. tylko raptem po 3600zł więc się pewnie by się sprzedały za to pełno mają badziewia bo "pińcet zł" które im tylko na sklepie zalega

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czary mary, z tego co pamietam to w nowym Bike były podane kąty ramy. Tam było bodajże 73 i 70.


Edit : sprawdziłem, 73 i 71.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...