Skocz do zawartości

[29 z Decathlonu] RAFAL 700 ktokolwiek widział, ktokolwiek wie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Za ta kase da się kupić chyba 29era z każdej firmy (ok, prawie każdej) z lepszym osprzętem.

 

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie widzialem jak bylem tydzień temu w Decathlonie, ale koles mówil ze jeszcze wszystkiego nie dostali

 

From Lumia 820 with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się, ale też mi się wydaję że szału nie ma.

 

Koła ma fajne i pełna grupa deore hamulców nie licząc.

 

Minus to ciężki amortyzator (pewnie dlatego tyle waży cały rower, Reba była by z 800g lżejsza) i hamulce nie najwyższych lotów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, nie zauważyłem że to xc32 solo air. Nawet 4k ten rower nie kosztuje, bo w praktyce do każdych większych zakupów decathlon prezentuje bony pieniężne. Lczył bym tak 3900.

Za rower za 2700 dostalem bon na chyba 100zl.

Co nie zmienia faktu że tańszy rower na 26 cali miał i lepszy napęd i lepsze hamulce.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wszystkim

 

Dobra informacja. Właśnie zdecydowałem się obniżyć cenę tego roweru do 3599 pln :-) Od jutra nowa cena powinna być w sklepach DECATHLON a do trzech dni na stronie www.decathlon.pl

 

Rower ten właśnie jest testowany przez testerów z BIKE, w następnym numerze ukaże się podsumowanie testów. 

 

Będę miał też jeden rower w rozmiarze "L" do testów w Warszawie - jeśli są jacyś chętni proszę o kontakt na prv.

 

Pozdrawiam

 

Marcin

B'twin Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to trochę dziwne ze nie podają.

Marcin, czy mozesz przeslac?

Rulez, licze na tak udany rower jak 8.1. Nie wiem czy ten model jest udany i dlatego zalozylem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taa, no prawie dobrze, żeby jeszcze kąt podsiodłówki i obniżenie suportu podali ... trochę to niedorzeczne, żeby tak poszukiwać geometrii roweru sprzedawanego wysyłkowo ...

A użytkownik Btwin niech się zastanowi nad głupią polityką nie podawania geometrii :whistling:

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Po pierwsze można go zobaczyć na razie w dwóch sklepach w Warszawie - Targówek i Piaseczno.

Co do geometrii macie absolutną rację wrzucę ją jutro i dodam do wszystkich rowerów na stronce decathlon.pl.

Co do porównania z Rometem - zacna to marka ale zapraszam do testów... Szczególnie polecam przyjrzeć się ramie... Musicie też pamiętać o dożywotniej gwarancji na ramę, mostek i kierownicę:-)

A filmik z Rafałem genialny :-) Prześlę do kolegów z Btwina, będzie ubaw :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy rowery 27,5" ?, bo coś z tyłu zostaliście ... ramy - no właśnie tu jest problem, ramy Btwin są dosyć siermiężne (wszystkie) , ciekawe jak na żywo wypadnie ten Rafał ... już widzę kwadratowy tylny trójkąt, nie jest to atrybut roweru do XC, tylko jakiegoś AM z większym skokiem...

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację... Premiera modelu 27,5 odbyła się na wiosnę na targach we Francji. Koledzy obiecują że pierwszy model będzie w sklepach na jesieni. Będzie się nazywał PEAK full z całkowicie nowym systemem zawieszenia opracowanych przez inżynierów z btwina. Jutro jak siądę przy kompie wrzucę jakąś zajawkę jeśli chcecie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...