Skocz do zawartości

[Sklep rowerowy w Krakowie] Szukam dobrego sklepu w Kraku


gwizdek78

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Pytanie do Krakusów, podrzućcie proszę jakieś adresy sklepów w Krakowie, gdzie rowery nie będą kończyły się na 3 tys. zł., i najlepiej takie gdzie można się na rowerze przejechać i nikt nie będzie łaski robił, że musi coś przykręcić, czy wyregulować przed jazdą. Najlepszy byłby jakiś duży salon rowerowy gdzie będą mieli różne marki m.in. takie jak Scott'a, Giant'a, Cube'a, w cenach za rower w okolicy 6 tys. zł. Mam już upatrzone modele rowerów, ale u mnie w Tarnowie muszę zamawiać w ciemno, a jednak przed zakupem wolałbym sprawdzić czy mi rower będzie "leżał":)

 

Będę wdzięczny za info.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy ulicy mogilskiej masz wysyp sklepów z rowerami, bo jest ich tam bez mała chyba z 5. Problem w tym, że właśnie zaczął się jej remont i z mobilnością może być krucho. Jak lubisz spacerować , to możesz się przejść wzdłuż ulicy i popatrzeć z tym, że tam mają chyba tylko gianta z wymienionych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikershop na ul.Czarnowiejskiej, Secesja na ul.Wielkickiej jest też sklep Specialized przy makro na ul. Zakopiańskiej i tak jak pisał kolega wyżej na ul.Mogilskiej.

W bikershopie jest duży wybór różnych marek i myślę, że przejechać się można bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielickiej mają generalnie ghosta, spec na zakopiańskiej to dobry sklep i profi obsługa , pełna gama rowerów swojej marki, do wyboru do koloru, niestety za takie podejście do klienta klient musi słono zapłacić, ale coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja trochę z innej beczki... w którym sklepie w Krakowie jest duży wybór odzieży rowerowej, plecaków, rękawiczek i tego typu akcesoriów. Byłam dzisiaj z Intersporcie w Galerii Bonarka i bardzo marnie...Chcę pomierzyć trochę ubrań, zorientowa się w rozmiarówce coby wiedzieć co zamiawać on-line. Rower już mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego wyboru rzeczy dla kolarzy i w jakości od średniodobrej do wysokiej to nie widziałem nigdzie, tylko w Berlinie. Do tego można kupić w każdym wymyślonym kolorze ubrania, okulary, kaski itd. I goście czują temat bo widać, że sami jeżdżą to doradzić umieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja trochę z innej beczki... w którym sklepie w Krakowie jest duży wybór odzieży rowerowej, plecaków, rękawiczek i tego typu akcesoriów. Byłam dzisiaj z Intersporcie w Galerii Bonarka i bardzo marnie...Chcę pomierzyć trochę ubrań, zorientowa się w rozmiarówce coby wiedzieć co zamiawać on-line. Rower już mam...

 

Mikesport.pl - generalnie nie mają tam sklepu, ale można odbierać osobiście. Dość fajny wybór ciuchów np. Endury mieli też w isporcie na Zakopiańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM sklepu na ul. Długiej. Ceny są 2-3 RAZY wyższe niż Bikershopie (który do najtańszych nie należy), do tego rewelacyjnie wykorzystują niewiedzę klientów wciskając im 2 razy tyle niż by chcieli. Przykład z przedwczoraj:

Chciałem kupić oś przednią 9 mm, to facet powiedział, że za najtańszą oś + konusy zapłacę ok 40 zł, więc on mi poleca już kupić całą piastę za 50 zł i "pozamieniać wnętrzności". Oczywiście grzecznie podziękowałem i pojechałem do Cyklocentrum gdzie kupiłem oś z konusami za 9 zł! A tak z ciekawości sprawdziłem: w cyklocentrum piasta deore kosztuje 33 zł! Przykładów mam jeszcze kilka, chodziłem tam bo mam najbliżej lecz jeszcze nie udało mi się tam nic kupić. W każdym razie po tej "radzie" z piastami stwierdziłem, że już tam nie pójdę, więc na wszelki wypadek przestrzegam innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja się od razu przyznam, że napiszę o Cyclocentrum na Wileńskiej dobrze nie tylko dlatego, że nie robią człeka w balona i się znają na rzeczy, ale tyle razy i tyle lat tam kupowałem, że sprzedający - Jarek to już mój dobry znajomy.

A jeśli chodzi o ubranie na rower to Jarek mnie właśnie odesłał kiedyś i też i ich mogę polecić jako najlepiej zaopatrzony sklep sportowy dla rowerzystów i triathlonistów w Krakowie sporto.com.pl/ I też od razu się przyznam - wprawdzie nie znajomi, ale pogadaliśmy już nie raz. 

Jak będę znów, pokażę posta :thumbsup:  :teehee: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mnie się osobiście bardzo podobają rowery jakie mają w ofercie w Perfect Sport – domenasportowa.pl. Tutaj kupiłem sobie szosówkę i synowi rowerek dziecięcy, of corse wszystko z akcesoriami – kask, ochraniacze. Rowerki mają porządne, z dobrych części, nie jest to jakaś tandeta na dwie przejażdżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam Ci najpierw ogarnąć ofertę sklep.revor.pl. Jeżeli coś już wybierzesz, to się zgłoś do ich sklepu stacjonarnego w Krakowie (mają 3 różne lokalizacje) i przetestuj asortyment. Ten sklep specjalizuje się w rowerach i nartach, a także ich naprawie. Jeżdżę w maratonach rowerowych i naprawiam u nich sprzęt od około dziesięciu lat. Według mnie serwisanci niezawodni. Mają wielu klientów, dlatego schodzą z ceny, kiedy trzeba. Rekomendacja 100%. Zresztą sam się przekonasz. Pozdrawiam, Adrian.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...