Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

@ Puklus: a niech piszą, każdy kiedyś na początku posty nabijał :D

 

Tak jak pisałem wcześniej, starałem się wszystko jasno i wyraźnie opisać, mogę to pisać nawet 3 razy dziennie, nie ma to dla mnie żadnej różnicy :P

 

A i posty wpadną, czemu nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiesz, to mnie mnie męczą wiec mam to wiesz ... :D chodzi o to że jak ludziom ciągle pod nos wszystko dawać i myśleć za nich to sie z nich takie głupie pustaki robią :D mi wystarczyło te kilka linijek co napisałeś gdzieś tam kiedyś i co transakcja udana :P

 

No ale co kto lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spokojnie się nazbierało. Z szacunku do forumowiczów i słowa pisanego będę czekał nadal do 16 marca :)

 

Dołożę wszelakich starań, aby wszyscy zainteresowani byli zadowoleni z mojej pomocy.

 

PS. Jak kto chce jakieś czeskie specjały kulinarne: musztardy, czekolady albo browary, albo beherówkę, to śmiało pisać:) I tak będzie jazda do Cieszyna a stamtąd rzut beretem do Kauflandu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szewka, a sprawdź już maila ;)

 

No człowiek nie może się już na spokojnie wybrać do drugiego człowieka na weekend :P NO, nie byle jakiego, bo to sam Maniak był :)

 

 

 

 

EDIT organizacyjny:   Dla wszystkich, których interesuje to, dlaczego robimy na forum grupówki, a nie zamawiamy każdy sobie:

 

Zamówienie grupowe ma sens, gdyż do 4000CZK  Czesi wysyłają zamówienia do Czech za darmo. Jest to w przeliczeniu kwota około 630zł.
 
Wysyłka do Polski zaczyna się dopiero w momencie, gdy wystarczająco długo pozawracasz im dupę, i kiedy zrobisz takie porządne zamówienie, jak ja, czyli opiewające na przynajmniej 20000CZK.
 
Jest to kwota dosyć zaporowa, wysyłka do Polski wiąże się z dodatkowymi kosztami przelewów i przewalutowań po kursach banku, które są najzwyczajniej niekorzystne. Wtedy to przelicznik wypadałoby zrobić nie 0,163zł za 1 koronę, tylko 0,173zł za 1 koronę.
 
Ja, z racji bliskości do czeskiej granicy, podjąłem się, niemalże wolontaryjnie, zrealizowania możliwości zakupu w tym czeskim sklepie.
Paliwo też trochę kosztuje, mój czas, i jest to zawarte w tym zmienionym kursie, który wyznaczyłem.
 
Dlaczego niemalże wolontaryjnie? Moi Drodzy, a co to jest niecałe 10zł, a są w tym opłaty za paliwo na dojazd po paczkę, mój czas na przepakowywanie, wysiłek w to włożony? Te niecałe 10zł są właśnie tą różnicą przy liości 1000czk między oficjalnym kursem a kursem, który podałem ja.
 
I ta kwota niecałych 10zł to jest różnica dopiero na kwocie 153zł spędzonych na zakupach we www.kupkolo.cz. ...
 
Mnie osobiście bardzo zależy na przejrzystości całej operacji, nie zamierzam nikogo oszukiwać. Będę jednak szczery - z szacunku do samego siebie, mych sił i poświęconego czasu, za darmo tego nie robię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO mógłbyś Czechów poprosić o osobne paragony, na pewno by się zgodzili (technicznie nie jest to żadnym problemem). Jak tak robiłem przy wspólnych zakupach z CRC. O ile z drobnicą nie ma problemu, to np. z taką Rebą jak się popsuje będzie trochę kłopotów zarówno dla Ciebie jak i dla osoby kupującej (do pokrycia koszty 4 wysyłek - do Ciebie, a później do Czech; brak możliwości bezpośredniego nadzorowania sprawy przez kupującego) jak się popsuje po 20 miesiącach od zakupu.

 

Ewentualnie w ostateczności można wysłać skan takiego całościowego paragonu do każdego kupującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł, doszedł :D Oj tam, se jaja z Ciebie robię :P Nie przejmuj się, to było bardziej tak na przyszłość, przy kolejnych zamówieniach :)

 

 

 

 

 

EDIT: Polecam wszystkim poniższe produkty do konserwacji asortymentu RockShox:

 

http://www.kupkolo.cz/vazelina-pm600-military-grease-396g-vojenska_z92282/

http://www.kupkolo.cz/olej-do-tlumicu-rockshox-pit-stop_z5086/?notice=1

http://www.kupkolo.cz/olej-do-vidlic-rockshox-suspension-1litr_z2280/   ------> dużo mniej mętny po 500km niż Motorex, i dokładna wartość gęstości jak w 

 

fabryce, bez konieczności mieszania różnych gęstości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

D=32mm, lagi (jak dobrze nazywam) mają fi 32. W instrukcji serwisu też jest zawarte Oil seal Dia.32 itd

Widzisz i nie grzmisz ... o średnice montażową mośku pytałem a nie średnice pracy ... we od RSa mają 42.3mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...