Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Najbliższe zamówienie będzie robione w dniach 12-15 października.

Terminem ostatecznym do składania zamówień jest niedziela, tj. 12 października.

Na potwierdzenia przelewów czekam do środy, tj. 15 października.

 

Paczuszki będą do Was docierać w terminach 27 października - 10 listopada.

 

Reszta wszystko wedle zamówienia wrześniowego, czyli jak poniżej w dziale:

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/153094-wwwkupkolocz-zakupy-grupowe-terminy-wysylka-koszty/page-2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!


 


Popatrzyłem w kalendarz, jak co roku czekają Nas Mikołajki i  Boże Narodzenie, więc ZAWCZASU proponuję kolejne terminy zamówień:


 


Zamówienie LISTOPAD będzie robione w dniach 9-12 listopada.


Terminem ostatecznym do składania zamówień jest niedziela, tj. 9 listopada.


Na potwierdzenia przelewów czekam do środy, tj. 12 listopada.


 


Paczuszki będą do Was docierać w terminach 24 listopada - grudnia(najpóźniej, postaram się wyrobić, przepraszam, wyrobię się przed Mikołajkami).


 


Zamówienie GRUDZIEŃ będzie robione w dniach 7-10 grudnia.


Terminem ostatecznym do składania zamówień jest niedziela, tj. 7 grudnia.


Na potwierdzenia przelewów czekam do środy, tj. 10 grudnia.


 


Paczuszki będą do Was docierać w terminach 17 grudnia - 22 grudnia. Tym razem będą tylko kurierzy i Paczkomaty - Poczcie Polskiej nie można ufać w tym "specjalnym" czasie. Jeśli jest prośba o specjalne opakowanie, to proszę o wcześniejsze powiadomienie(kolory, motywy,dedykacje -  postaram się stanąć na rzęsach  :D)


 


Reszta wszystko wedle zamówienia wrześniowego, czyli jak poniżej w dziale:


 


http://www.forumrowe...a-koszty/page-2


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lekki updejt:

 

Zamówienie "Październik" jutro wyjeżdża do mnie do Szczecina :) Dołożę starań, aby paczuszki były u Was już na weekend od 31 października.

 

Zamówienie "Grudzień": zmiana dat wyjścia: zamiast 7-10 grudnia będzie to data 30 listopada3 grudnia.

 

Trzeba się uczyć na doświadczeniu, a ono pokazało, że i na "głupie" pokrowce na buty, i to z czeskiej firmy FORCE, można czekać nawet TYDZIEŃ (sic!). Hasło "dostępne u dostawcy", jak widać, może oznaczać całkiem dużą ilość czasu.

 

Zmian tych dat jest dla mnie gwarancją tego, że dotrzymam terminów, i nie będę zwalał się Czechom na głowę w ostatniej, najgorętszej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy biorąc udział w zamówieniu (potrzebuje nowy napęd lub rower wiec koszt spory) dostanę paragon/fakturę na zakupy? Jak odbywa się przeliczenie waluty? Obecnie mocno sie kursy zmieniają.

A nie lepiej Ci w takim wypadku samej złożyć zamówienie bezpośrednio na http://www.kupkolo.cz/ ? Nieraz przy reklamacji jest wymagany oryginał zakupu. Przy takim zamówieniu wysyłka do Polski nie stanowi dużego kosztu w porównaniu do całości zamówienia, możliwe że wyjdzie nawet taniej niż na forum jak wymienisz walutę w kantorze internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower składałem w kwietniu 2014 i wszystko kupiłem w tym sklepie z odbiorem osobistym, taniej załatwiłem sobie korony i paliwo (mam 180 km w jedną mańkę ale i tak się opłaciło)
składając zamówienie koszt przelewu walutowego ok 20zł (zależy od banku ) i do tego jeszcze transport z Czech do Polski (swoją drogą z Gdańska jest dalej do mnie i taniej, jesteśmy w Unii i granic nie ma więc nie wiem skąd te koszta z wysyłką do innego kraju)
przez zime wymieniłem napęd i zastanawiałem się znów nad zakupem w kupkoło ale właśnie za pośrednictwem Beskidka (z powodu małej przerwy postanowiłem poszukać gratów w Polsce)
kupiłem  
manetki sram x9 (była okazja za 230zł :))
przerzutkę sram x9 type 2 
korbe sram x7
suport do korby
kasetę pg 1070
łańcuch campagnolo record x2 
pedały spd m520
zakupy z wysyłką wyszły mnie tak jak bym kupił w Czechach a nawet taniej (pomijając korbę i manetki bo takowych nie mają), jak dobrze poszukać to można znaleźć dobre ceny również u nas, a przy konkretnym zakupie jeszcze dostać rabat i nie mieć później problemów z reklamacją (chodzi o koszt wysyłki do sklepu do Czech) 
mają graty w dobrych cenach ale to trzeba szukać po wyprzedaży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy przy najbliższym zamówieniu będzie kupował ktoś z Katowic? Potrzebuje taka mała pierdółkę tylko a przeszukałem cały internet i wygląda na to że tylko pepiki mają to na czym mi zależy. Chętnie się podepnę do czyjejś paczuszki bo ta pierdółka będzie wielkości koperty więc dużo miejsca nie będzie zajmowała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie ponownie!
 
Proponuję kolejne zamówienie, wedle wszystkiego poniżej:
 
Ustalam termin następnego wyjścia zamówienia, po otrzymaniu potwierdzeń przelewów, na: 4 lutego 2015, tj. środę, godzina 23:30.
 
Dlaczego tak? Po ostatnim zamówieniu doszedłem do wniosku, że termin więcej niż 2 tygodni na składanie zamówień jest akceptowalny, gorzej niestety z samym kursem CZK, który ma tendencję do zmienności.
 
Dlatego termin graniczny składania zamówień wyznaczam na 1 lutego, tj. na niedzielę, do 23:30.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA: całe zamówienie dojdzie do skutku, jeśli wspólnymi siłami osiągniemy pułap cenowy MINIMUM 6000czk. Poniżej tego pułapu po prostu cała obsługa zamówienia nie jest rentowna.
 
3 dni do 4 lutego  to czas dla mnie, by każdemu z Was wysłać maile z dokładną ilością złotych, jakie będą do przelania.
 
Dokładny, ostateczny kurs umieszczę w mailu dla każdego z Was, jak i tutaj, na stronach tego wątku. 
 
Wszystko wedle poniższej rozpiski:
 
Poproszę o formułowanie zamówienia na mój mail: aureuspetrus@gmail.com, wedle poniższego schematu:
 
tytuł maila: "zakupy Czechy luty - Twój nick z forum", w moim przypadku brzmi to tak: "zakupy Czechy luty - Beskidek".
 
treść:
 
1. ilość przedmiotów x link do danego przedmiotu, np.:
 
- 2 x http://www.kupkolo.c... XT CS-M770 - 9 
 
- 3 x http://www.kupkolo.c...mano LX FC-M582 
 
- 1 x http://www.kupkolo.c...Trans Alpine 30 
 
2. Twój adres do wysyłki
 
3. Twój wybór dostawy: Paczkomaty albo Poczta Polska albo DPD.
 
4. Twój Telefon
 
Kurs, po którym będą dokonywane zakupy, z korektą na transport do Polski: do ustalenia 2 lutego.
Kurs ten będzie zawierał już opłaty związane z kosztem paliwa na dojazd po paczkę do Cieszyna i jej wysłaniem do Szczecina na dalszą dystrybucją do Was.
 
Wstępny kurs na miesiąc luty, tzw. netto, to: 0,155PLN za 1 CZK. Jest potrzebny, żeby wstępnie oszacować koszt każdego z Waszych indywidualnych zamówień.
 
Dokładny, ostateczny kurs umieszczę w mailu dla każdego z Was, jak i tutaj, na stronach tego wątku 
 
Koszty wysyłki na terenie Polski - Pocza Polska: pakowanie, kartony, taśmy, dojazd do punktów odbioru, itp jako paczka priorytetowa - 15zł  za paczkę do 1kg(Gabaryt A), , potem indywidualne ustalenie kosztów zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. 

 

Listy do 400g wychodzą razem z kopertą za cenę 9zł, jeśli zamawiamy jakieś nalepki, ciuszki, albo uszczelki i inną drobnicę.

 

Amortyzatory i kierownice(długość więcej niż 580mm) - wysyłka DPD z góry, w cenie 18zł. Przy zamawianiu większej ilości paczki będą wysyłane maxymalnie po 15kg, potem reszta do kolejnej paczki.
 
Paczkomaty: nie ma problemów. Wystarczy podać swój numer telefonu i kod paczkomatu, do którego ma być wysłana przesyłka, już w pierwszym mailu
Koszt najmniejszego gabarytu A, razem z pakowaniem: 11,71zł.
 
Płatność: Z góry na podane przeze mnie w mailu zwrotnym konto. W mailu podam wszystkie dane do przelewu, łączną kwotę do przelania w PLN, z wliczeniem kosztów transportu na terenie Polski, po wyborze sposobu dostawy.
 
Prowadzenie zamówienia: Każdy chętny otrzyma informację na podanego maila, stały kontakt ze mną, daty otrzymania przesyłki na terenie Polski, datę wysyłki z załączonym numerem przesyłki.
 
Terminarz zamówień: do 1 lutego.
 
Nie odpowiadam na złożone zamówienia na PW - wszystko opisałem jasno i wyraźnie.
To nie jest moja arogancja - PW mi się szybko zapcha, a gmail.com nie ma granic  
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania na MAIL-u lub na telefonie.
Moja akceptacja na zamówienia z PW za pierwszym razem wynikała z "docierania się" i "sprawdzania" całej procedury zamówienia.
 
Dystrybucja odbędzie się w dniach: 16 lutego - 2 marca.
 
Wszelkie pytania proszę kierować na:
 
telefon(15-24): 503 392 228
 
mail: aureuspetrus@gmail.com
 
Maile i SMSy o każdej porze, rozmowy też, najwyżej oddzwonię.

 
Podaję od razu linki do 2 działów, gdzie znajdują się największe obniżki w sklepie www.kupkolo.cz:
 
1. obniżki:          http://www.kupkolo.cz/akce/
2. wyprzedaże:  http://www.kupkolo.cz/vyprodej/
 
PS.  nie ma możliwości płacenia kartą kredytową ani PayPalem, tak u mnie, jak i u Czechów.

 

Dzwońcie w sprawach wszelakich, komórka naładowana, więc nie ma problemów.

 

Tak, regularnie zaczynam sprawdzać maila i wszystkim Wam chętnie odpiszę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosę się do tego tak: jeśli jest coś zaległe, albo niedokończone, to czekam na telefon, mail, SMS.

 

Wszystkie sposoby kontaktu są podane i zawsze aktualne.

 

Ja na ten moment nie jestem sobie w stanie przypomnieć żadnej sytuacji konfliktowej. Wszystko było zazwyczaj załatwiane w momencie wystąpienia.

 

Tyle ode mnie w temacie. Zamówienie jest nadal jak najbardziej aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja sam osobiście nic nie mam do tego typu sprawy, ba sam zamawiałem raz czy dwa. I jest ok. Jednak ciągła działalność podpada już powoli pod działalność gospodarczą ... a nie odprowadzasz podatków, czyż nie ? I poco nam tu dymów. To już wystarczający powód by zaprzestać lub też stanowczo ograniczyć takie kupowanie. A jak ktoś by przypadkiem podkablował cie do US to sam miał byś dym pewnie.

 

Dodatkowo spawa ma kilka innych niuansów o których nie będę wspominał. Tak że sprawę uważam za zakończoną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez Puklus, 26 Stycznia 2015 - Brak powodu
Ukryte przez Puklus, 26 Stycznia 2015 - Brak powodu

W porządku, tak też się domyślałem. To argumenty jasne i klarowne.

 

Dziękuję za jasne postawienie stanowiska. Skoro tak się sprawy mają, to trudno. Oficjalnych informacji o zamówieniach już nie będzie.

 

Poproszę tylko o możliwość dokończenia tego ostatniego zamówienia.

 

Ostatecznie, Puklus(i reszta Adminstracji), wiem, że nie chcesz dla mnie źle. Doceniam to :)  Wiem, że na naszym forum, tak samo jak na zwykłej ulicy, jest prawdopodobieństwo natknięcia się na osoby "życzliwe inaczej". A nikt z nas nie potrzebuje problemów z takiej błahej sprawy.

 

Moje dane kontaktowe są znane. Po więcej info zapraszam już tylko na maila, SMS i telefon. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...