Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy widocznie nie mają, bądź uważają ze inni to tzw. Nolife'y :P i sa na każde zawołanie :D

 

no life'm nie jestem ,jednakże przyznaję ,że wszedłem rano spojrzeć czy coś się ruszyło . i święta obchodzę ,więc proszę bez takich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie to nie mordoksiążka by co 15 min sprawdzać a jak jest luka to siać zgrozę :D tak sobie pomyśl, chłopina studiuje ... coś tam medycynowatego, a to nie jest łatwy kierunek, dodatkowo święta, a dodatkowo jeszcze milijon pińcet osób jak sępy siedzi nad nim i jeden przez drugiego wciska łeb czy już a może teraz ... no i jeszcze trzeba odpowiedzialne podejść do zakupów etc ... a czas ... a chwila wolnego na zacny złoty trunek ? żeby sie nażreć jak świnia bo przecież sa święta ... na to trzeba czasu.

 

I sie dziwić ze każdy w pracy ma szefa sku######a ja nawet po koleżeński ludzie innym żyć nie dają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zakupy grupowe wierzba6, to zacytuje zacniejszych tutaj, jesli pozwolisz ;)

 

Tutaj można pytać o produkty owego sklepu i prowadzić dyskusję na wszelakie tematy związane z zakupem wysyłką etc odnośnie tego sklepu.

 

Jak składać zamówienia znajdziecie http://www.forumrowerowe.org/topic/153094-wwwkupkolocz-zakupy-grupowe-terminy-wysylka-koszty/ tu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalabym sie za duzo po tlumaczu googla w tym przypadku, przynajmniej nie ja :P

 

Co do numeru rachunku, to proponuje co innego: juz przeklikniete na v. EN ;) . Poczytaj co i jak wprowadzic, a potem wejdz na kalkulator numeru IBAN. Chodzi o to, ze i Czechy, i Slowacja nadal czesto uzywaja starego typu formaty przy numerach bankowych, trzeba to przekonwertowac, zeby poszlo normalnie. To, co dostaniesz jako wynik na tym kalkulatorze, powinno juz byc bardziej "do ludzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu juz niejedno zamowienie stad poszlo, w sensie nie tylko grupowo, ale w ogole od bywalcow FR. Pewnie byloby slychac, gdyby jakies halo do Czechow bylo na negatyw :rolleyes:

 

W kazdym razie, jesli chodzi juz koniecznie o tlumacza;] to mozesz powalczyc z Regulaminem - Warunki handlowe. Na ich stronce w menu poziomym na ciemnym pasku, przedostatnia zakladka "Vse o nakupu" to odpowiednik FAQ. I tam jak wejdziesz, to przedostatni link "Obchodni podminky" to wlasnie regulamin.

Aha, platnosc przy odbiorze tez maja, kwestia gustu i wyboru=P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Witam po Świętach, przepraszam za długą nieobecność. Sprawy rodzinne, jak to dobrze, że znowu mam od nich spokój na 2 miesiące...

 

2. Żyję i pilnuję sprawy. Zamówienie jutro wyjeżdża do Cieszyna. U mnie będzie dopiero koło wtorku, 29 kwietnia. To oznacza, że paczuszki dotrą we Wasze ręce dopiero koło 7-8 maja.

 

3. Właśnie zalałem piwem laptopa, więc pełen kontakt z Wami odzyskam za parę dni. Ach te uroki podróży na 650km... Dobrze, że to ostatni roczek.

 

4. Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Właśnie zalałem piwem laptopa, więc pełen kontakt z Wami odzyskam za parę dni. Ach te uroki podróży na 650km...

 

Piotr, to mu tu Twoje winnismy zdrowie za cale zamieszanie wypic:]

Co do odleglosci, to moze nie jest pocieszenie, ale spojrz na to tak:: moglo byc .. jeszcze wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nadali paczke wiec bardzo szybko bo przelew puscilem wczoraj rano w sumie, teraz pytanie jak dlugo to bedzie szlo:) jak na razie bardzo pozytywnie, i jezyk nawet taki do zrozumienia bez translatora w miare:) jedyne co to banki dymaja strasznie za przelewy zagraniczne ale nawet z tym wychodzi tanio takze zle nie jest:)

 

A ze sie na przyszlosc zapytam, jak robicie zamowienia grupowe to macie jeszcze jakas znizke albo co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako, że jest to mój pierwszy post  na forum chciałbym Wszystkick serdecznie przywitać.

 

 

Chciałbym zapytać czy znany jest przewidywany termin następnego zamówienia grupowego?

 


 

 

Dzis nadali paczke wiec bardzo szybko bo przelew puscilem wczoraj rano w sumie, teraz pytanie jak dlugo to bedzie szlo:) jak na razie bardzo pozytywnie, i jezyk nawet taki do zrozumienia bez translatora w miare:) jedyne co to banki dymaja strasznie za przelewy zagraniczne ale nawet z tym wychodzi tanio takze zle nie jest:)

 

 

Wierzba6 mógłbyś opisać jak realizowałeś prywatnie zamówienie z Czechami? Jak za to się zabrać, jakim językiem się komunikowałeś, czy przesyłka była free, jak dokonać płatności. itp.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...