Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szlachta,

 

wszystko pięknie, tylko że tak jak w innych tego typu tematach gada się ciągle o rebach, dyna-sysach, dwadzieściasiedemipółerach na średniej kiszce, espedach, piastach Miche, geometrii torowej, pulsometrach i karbonie, tak tutaj zaczyna się o technikach fotografowania... sam też nie jestem bez winy, bo wspomniałem o mojej ciekłej aparaturze. 

 

(Ojciec Założyciel wspominał coś o zgubnej herezji, jaką jest wiara w potęgę Osprzętu.) :P

Edytowane przez Komuchomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, o wilku mowa, Ojciec Założyciel we własnej osobie! Nostalgiczne wspomnienia pełnom gembom zakwitły.

 

Za młodu robiłem do takiego właśnie nocniczka. Był zielony, miał taką samą kaczuszkę, tylko że na oparciu, a po napełnieniu grał "Dla Elizy" Beethovena.  :icon_cool:

 

Kol. unclednken niechaj wrzuci zdjęcie normalnie (serwer hostingowy, potem img w nawiasie kwadratowym, link do zdjęcia oraz /img w nawiasie kwadratowym), bo dzieło mimo swej ostrości zawiera niespotykany w tym temacie motyw wisielca. Potworna siła oddziaływania, mroczny klimat z nutką dekadencji, ból istnienia i rozterki moralne. Wyspiański byłby dumny.

Edytowane przez Komuchomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy mogą już podziwiać kunszt artystyczny wschodzącej gwiazdy polskiej fotografii.

 

Zdjęcie pt. "Wisielec" przedstawia Japończyka, powieszonego w ponurym pomieszczeniu. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Śródmieście nie wykryła śladów osób trzecich, więc musiało być to samobójstwo. Jakże straszliwą śmierć sobie zadał, wisząc na haku! Nigdy już nie ujrzy swej pięknej ojczyzny, Kraju Słońca Wschodzącego Zza Kwitnącej Wiśni...

Nastrój dzieła jest mroczny, ponury, uderza groza pomieszczenia. Nie do końca wiadomo, czy jest to strych, garaż, szopa, cela, a może piwnica...? Zapyziałe okno przesłonięte skośną deską, popękany tu i ówdzie tynk ociekający brudem i czarna folia jako erzac-sufit dopełniają przerażającej scenerii, w jakiej rozgrywa się tragedia Japończyka. Nigdy nie dowiemy się, co się tu właściwie wydarzyło. Tę tajemnicę nosi w sobie regał przemysłowy z profili stalowych, wypełniony napoczętymi workami kleju ATLAS i szpachli CEKOL. Puszki i słoiki pełne narzędzi także były niemymi świadkami dramatu, który się rozegrał niecały metr od nich. Wstydliwie ukryta za regałem rama obrazu domaga się uwiecznienia tego strasznego wydarzenia...

 

Mroczne dzieło.

Szok i zdumienie.

Bojaźń i drżenie.

Groza i przestrach.

Litość i trwoga.

Zgroza, zgrozissima!

 

3.zgroza.jpg

Edytowane przez Komuchomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa.jpg

 

Zadziwia mnie jak spójna jest Twoja twórczość, rambolbambolu. Przekaz niby niewinny, ale już ja wiem co Ci po głowie chodziło, oj wiem... Powyższe zdjęcie, co mówię wobec wszystkich obecnych, jest utajoną, krypto-autoreklamą, ot co! Pod pozorem sztuki, autor powyższego zobrazowania chce nadać pozory normalności i codzienności swym niecnym eksperymentom rowerowym. Celowo tak skomponował fotografię, żeby każdemu, kto cały ten wątek czytał, skojarzyło się jednoznacznie z postem nr. 547. Proszę nie szukać, nie wertować, już linkuję i tłumaczę. W tymże poście, kolega zdradza swoje niecne plany transplantacji przednich kończyn biednego Treka Cobii. Dość zawile, niejednoznacznie... ale ziarno zostało zasiane. Dla utworzenia silnego skojarzenia z tak dawnym postem, kolega stworzył coś, co psycholodzy i inni masochiści nazywają kotwicą. Jej funkcję spełnia tutaj aerator/wertykulator MacAllister MRS1400. Tak jak i w poście 547 jak i teraz, aura aeratora zajmuje centralne, wyeksponowane miejsce. Wszelkie wątpliwości rozwiewa schowany do szafy amortyzator RockShoxa. Schowany. Do. Szafy. Ciśnięty w ciemny kąt jak składana choinka w lipcu. Kolorowe, zabawne akcenty mają odciągać uwagę i maskować przekaz podprogowy. Kolega drezyna od razu załapał o co chodzi, ale np. ElDiablo dał się zwieść. Kaczka doskonale spełniła swoją rolę. Nawet stary wyga fotointerpretacji zainteresował się wabikiem w postaci nocnika, a podstępna treść została zarejestrowana poza świadomością. Rób tak dalej, rambolbambol, a niedługo pół forum porzuci swoje Epicony dla kawałka zielastwa... Ziarno zostało zasiane, kiełkuje nawet we mnie chociaż staram się pozostać świadomy tego, co się tutaj dzieje... Ach, wyżera mi mózg... Stalowy wideł, odejdź, nieee!....

Edytowane przez djzatorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200.gif

Tak...

Czujnemu szkiełku i oku djzatora, Towarzysza Naczelnika Regionalego Komitetu Fanów i Słuchaczy Jedynego Prawdziwego Radia Moarya w Toruniu nie umknie żaden szczegół. Podobno żadna niewiasta też mu nie umyka, ale na to nie mam dowodów (mam za to ręcznie spisane zeznania dwóch kóz i jednego kota, co to mu niby umkły).

 

Cały mój przewrotny plan zapanowania nad umysłami czytelników został zdradzon przedwcześnie. TAK ... zdjęcia nieprzypadkowe były. Tak w kartonie jest RS Recon a w Cobii sztywny kawał żelaztwa. Czemu więc sieję szaleństwo takie ... bo kontrsiłę tworzę dla każdych ograniczeń rowerowych. Cobia moja jako pokraczny przykład modyfikacji rowerowych idący z każdym krokiem w złym kierunku jest tu zarzewiem buntu. Buntu przeciw towarzystwom wzajemnych adoracji (stal-i-nowcom, węglowodzianom, ostroszprychowcom, szosolotom, downfrirajderom, gładkonogim i wielu innych). 

 

Moim że celem jest wyrwanie pedałowania spod panowana... wszelakiego! Pedałować na wszystkim wszędie towarzysze! Na sztywno, na miękko, na bylejak, z pomarańczą zamiast siodełka, z ostrokołowym fullem, składakiem z kołami 29+, kartonem z korbą ...

 

... i zróbcie temu wszystkiemu zdjęcie wewnątrz ...

 

... To powiedziałem ja, wasz Ojciec Założyciel rambolbambol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1635468_zachwyt.jpg

 

Dzieci w szkole powinny obowiązkowo wchodzić na to forum i podziwiać zdjęcie autorstwa niejakiego Gothica. W Muzeum Czartoryskich obok "Damy z Łasiczką" jest jeszcze trochę miejsca - myślę, że to jest właśnie odpowiednia lokalizacja dla takiego arcydzieła.

Edytowane przez Komuchomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę, szanowny rambolu, intencją było przedstawienie dramatycznego finiszu kolejnego już etapu, słynnego Tour de Kotłownia. Na zdjęciu widać welocyped marki Rose (phi...), puszbajk MajLitylPoni (respekt!), TO-COŚ(!) oraz lidera: Jego Magnificencję Wioślarza  (drżyjcie!).

 

 

Dzieci w szkole powinny obowiązkowo wchodzić na to forum i podziwiać zdjęcie autorstwa niejakiego Gothica. W Muzeum Czartoryskich obok "Damy z Łasiczką" jest jeszcze trochę miejsca - myślę, że to jest właśnie odpowiednia lokalizacja dla takiego arcydzieła.

 

Liczę na miejsce w Sevres, w Międzynarodowym Biurze Wag i Miar w kategorii wzorca fotografii sportowej.

 

Dobreee. :woot:

Wprawdzie zdjęcie wykonane techniką na pierwszą kurtynę (mniej wyrafinowane niż na drugą :P ), ale nie ma to tego. :D

 

Niestety za lampę robiła kiszka po kaszance, która nie ma opcji doświetlenia tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważył z was ktoś, że zdjęcie Gothica przedstawia wyścig pomiędzy rowerem a tym czymś:

 

Zadziwiające że znalazłeś na OLX ten pojazd, widać żeś spec od niekonwencjonalnych środków transportu :w00t: Do tej pory nie wiem co musiałbym wpisać w Google żeby odnaleźć tego itema.

Edytowane przez djzatorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pojazd w domu. Przy użyciu panny rambolbambolówny obił mi wszystkie meble na wysokość 10cm w mieszkaniu i jakiś czas był nawet używany jako maszyna downhillowa. Sprzęt niezniszczalny i z najbardziej wkurzająca melodyjką na świecie (po naciśnięciu noska). To dość popularny chodzik dla niemowląt: Słoneczko od Fisher Price. Teraz czeka związany na strychu na małego rambolbamboljuniora.

 

Zastanawiałem się nawet przez jakiś szas, czy by takim czymś nie pojechać na Paprykarza albo masę krytyczną. Niby to plastikowe, ale element główny całej konstrukcji to taki stalowy zawiasik. Niby to plastikowe, ale same kółeczka mają znacznie masywniejszą konstrukcję niż te w moim fotelu biurowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 62949302701238864190.jpg

 

Zapoczątkował tematykę japońskich wisielców. :P

 

Do dzieła, potrzeba nam:

- ramy japońskiego XXera :ninja:  (produkowanego w Malezji lub na Tajwanie, zaprojektowanego przez amerykańców :closedeyes: ),

- odcinek piąty programu Tabu Polska na National Geographic,

- odpowiedni sprzęt.

- odpowiednią lokalizację...

 

Wyjdzie nam...

dsc00314.jpg

 

Japończyk związany dwoma rodzajami lin w technice próbującej naśladować shibari. :teehee:

Edytowane przez Shuvv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

f_1133687_1285485750_0_755.jpeg

metro-smiech.jpeg

47a1499cbff9.jpg

de0b_1390790723.jpg

smiech1.gif

Także tego....

 

Jak mi jeszcze raz ktoś zapoda taki post jak wyżej  albo podobny z innymi gifami ,które nawet nie ocierajom się o Kulturę Wysokopienną prezentowanom w tym temacie, to się znerwuję i będzie niefajnie. Co to ma być,pytam się? Miały być zdjecia tych... jak im tam.. nooo tych... IksIkserów,a nie jakieś dzieciaki mi tu się pokazywujom

Wogle to poziom zaniżacie ostatnio... co to jakieś takie bylejakietakie niby zdjęcia jakiegoś ramiszcza omotanego sznurkiem? Albo też wypociny Gothica- jakieś niby takie jakieś,że inne i że wogle... maziaje jakieś ,że niby po sportowemu tak? 

A ostatnie wypociny Rambolbambola ,to jakaś kpina normalnie jest... że niby jakaś BardzoMartwa Natura w Szafie??????? Gdzie tu polot i zacięcie? W tym "zdjęciu" nie ma nicanic.

Pany... błądzita normalnie.... sie kurna za Was wezme zara ,to zobaczycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...